darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Aicinām žurnālistus uz starptautiskā pārskata atklāšanas pasākumu par situāciju sociālajā jomā | 29.03.2016.

Labklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizāciju (OECD) aicina mediju pārstāvjus uz Latvijas Sociālās politikas pārskata atklāšanas pasākumu ceturtdien, 31.martā, plkst. 10.00 Skolas ielā 28, 6.stāvā.

OECD Nodarbinātības, darba un sociālo lietu direktorāta eksperti iepazīstinās ar sagatavoto Latvijas Sociālās politikas pārskatu. Tajā izvērsti analizēta Latvijas situācija darba tirgus politikas un sociālās politikas jomā, kā arī analizētas līdzšinējās reformas un sniegts OECD ekspertu redzējums par Latvijas galvenajiem nākotnes izaicinājumiem. Sagatavotais pārskats sniedz neatkarīgu skatījumu uz Latvijas valdības iecerētajām reformām un rekomendācijas to ieviešanai.

Pasākumā piedalīsies labklājības ministrs Jānis Reirs, OECD Sociālās politikas nodaļas vadītāja Monika Kvīezere (Monika Queisser), OECD ekonomists, viens no pētījuma autoriem Paolo Falko (Paolo Falco). Pasākumā būs nodrošināts tulkojums latviešu/angļu/latviešu valodā.

Publiski ziņojums no 31.marta būs pieejams elektroniski OECD bibliotēkā: http://www.oecd-ilibrary.org/content/book/9789264250505-en.

OECD Nodarbinātības, darba un sociālo lietu komiteja Latvijas pirmsiestāšanās ziņojumu izskatīja komitejas 127.sesijā 2015. gada 6.novembrī. Pārskata sagatavošanas procesā no 2014.gada decembra līdz 2015.gada novembrim OECD Nodarbinātības, darba un sociālo lietu departamenta eksperti vairākkārt apmeklēja Latviju, lai tiktos ar nozaru ministriju un citu valsts un pašvaldību institūciju, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un nozaru asociāciju pārstāvjiem, kā arī pētniekiem. Tāpat eksperti devās reģionālajās vizītēs, apmeklējot uzņēmumus, pašvaldību sociālos dienestus, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras filiāles.

OECD ir starpvaldību organizācija, kuras sastāvā ir 34 attīstītākās pasaules valstis, to skaitā 21 ES dalībvalstis.  OECD darbā piedalās arī Eiropas Komisija. OECD savu misiju definē kā demokrātijas un tirgus ekonomikas principu ievērošanas veicināšanu, kā arī valstu ilgtspējīgu tautsaimniecības attīstības sekmēšanu globalizācijas kontekstā.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv