darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme Berlīnē iepazīsies ar bēgļu integrācijas jautājumiem | 21.04.2016.

Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme laikā no 21. līdz 22.aprīlim Berlīnē (Vācija) piedalīsies pieredzes apmaiņas un konsultāciju braucienā bēgļu integrācijas jautājumos.

21.aprīlī LM valsts sekretāre apmeklēs bēgļu uzņemšanas punktu un viņu pagaidu dzīvesvietu Berlīnē. Šajā vizītē piedalīsies arī Berlīnes pilsētas Veselības un sociālo lietu pārvaldes vadītājs. Bēgļu uzņemšanas punkta apmeklējumu organizē Francijas Republikas vēstniecība Vācijā.

„Vācija šobrīd ir viens no veiksmīgiem piemēriem bēgļu uzņemšanas un izmitināšanas jautājumos. Ņemot vērā, ka Latvijā bēgļu integrācijas process tikai nesen ir sācies, būtiski ir praktiski iepazīties un pārņemt Vācijas pieredzi šajos jautājumos," atzīst LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme.

Ceturtdien I.Jaunzemei plānota tikšanās un pārrunas arī ar Berlīnes pilsētas Senāta valsts sekretāri Nodarbinātības, integrācijas un sieviešu tiesību jautājumos Barbaru Lotu (Barbara Loth).

Savukārt piektdien, 22.aprīlī, LM valsts sekretāre tiksies ar Berlīnes pilsētas Nodarbinātības iestādes pārstāvjiem un Frīdriha Eberta fonda (Friedrich-Ebert-Stiftung) ekspertiem, lai pārrunātu aktualitātes Vācijas sociālajā politikā.

Braucienu organizē Latvijas Republikas vēstniecība Vācijas Federatīvajā Republikā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv