darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Jānis Reirs dosies reģionālajā vizītē uz Daugavpili | 21.04.2016.

Piektdien, 22.aprīlī, labklājības ministrs Jānis Reirs dosies reģionālajā vizītē uz Daugavpili, kur apmeklēs Labklājības ministrijas (LM) padotības iestādes, kā arī tiksies ar Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas vadību.
 
J.Reirs piedalīsies Daugavpils medicīnas koledžas 70 gadu jubilejai veltītajā svinīgajā pasākumā, sveicot un atzinīgi novērtējot šis koledžas neatlaidīgo darbu augstas raudzes jauno speciālistu sagatavošanā un ieguldījumu Latvijas valsts labklājības nozares spēcināšanā.
 
Tāpat labklājības ministrs tiksies ar Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas vadību un darbiniekiem, lai pārrunātu  ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.
 
Vizītes laikā plānots apmeklēt arī LM padotības iestādes – Nodarbinātības valsts aģentūru, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju.
 
Labklājības ministrs uzsver, ka ir būtiski apzināt reālo situāciju novados un tikties ar iedzīvotājiem reģionos, lai sekmīgāk risinātu nodarbinātības un sociālās palīdzības jautājumus.
Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, labklājības ministra preses sekretāre, 67021594, Viktorija.Buraka@lm.gov.lv, www.lm.gov.lv