darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Jānis Reirs dosies reģionālajā vizītē uz Dobeli | 29.04.2016.

Labklājības ministrs Jānis Reirs piektdien, 29.aprīlī, reģionālajā vizītē apmeklēs Dobeli, lai ar pašvaldību, sociālā dienesta pārstāvjiem, kā arī Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadību un darbiniekiem pārrunātu aktuālo sociālajā jomā.

Vizītes laikā J.Reirs viesosies Dobeles novada pašvaldībā, kur tiksies ar tās priekšsēdētāju Andreju Spridzānu un citām amatpersonām. Tikšanās laikā plānots pārrunāt nodarbinātības jautājumus, sociālo pakalpojumu attīstības iespējas un citus jautājumus.

Tāpat labklājības ministrs viesosies Nodarbinātības valsts aģentūras Dobeles filiālē un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Dobeles nodaļā, lai uzklausītu iestādes vadības un darbinieku informāciju par aktuālo ikdienas darbā.

Vizītes laikā plānots apmeklēt arī Valsts sociālās aprūpes centra „Zemgale" filiāli „Lielbērze", kas nodrošina ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Labklājības ministrs uzsver, ka ir būtiski apzināt reālo situāciju novados un tikties ar iedzīvotājiem reģionos, lai sekmīgāk risinātu nodarbinātības un sociālās palīdzības jautājumus.

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, labklājības ministra preses sekretāre, 67021594, Viktorija.Buraka@lm.gov.lv, www.lm.gov.lv