darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Reirs: rūpēm par bērna drošību internetā jākļūst par mūsu ikdienas sastāvdaļu | 29.04.2016.

„Bērna drošība nebeidzas tikai ar fizisko drošību, kad bērns ir atgriezies sveiks un vesels mājās. Ir jāgādā par bērna drošību interneta vidē, kas ir svarīgs bērna drošības aspekts," uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs, atklājot Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkoto konferenci „Skola un internets - vieta cieņai un sapratnei".

Konferencē godinās skolēnus, kurus VBTAI konkursā aicināja izstrādāt galda spēļu projektus par drošību interneta vidē, uzvarējis Rīgas Ostvalda vidusskolas 5.c klases skolnieces Elīnas Asadullajevas veidotais darbs. Otrajā vietā ierindojās Salaspils 2.vidusskolas 10.a klases skolnieka Ērika Solovjova izstrādātā spēle, bet trešajā - Līvānu 1.vidusskolas 6.a klases skolnieces Esteres Kraukles spēle.

Konkursu organizēja, lai vairotu bērnu un jauniešu izpratni par drošību interneta vidē.  Lai piedalītos konkursā, tā dalībniekiem bija jāizstrādā VBTAI galda spēles makets un tam jāpievieno spēles noteikumi.

Konkursā varēja piedalīties ikviens vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes skolēns vai audzēknis, sākot no 5. klases. Konkursā bija iesūtīti vairāk nekā 40 skolēnu darbi.

Konkursa uzvarētājus apsveiks kustības konferencē, kas norisināsies piektdien, 29.aprīlī, augstskolas „Turība" Lielajā zālē.

 

LABKLĀJĪBAS MINISTRA RUNA konferences atklāšanāpdf.gif - 641 B

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, labklājības ministra preses sekretāre, 67021594, Viktorija.Buraka@lm.gov.lv, www.lm.gov.lv