darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Fotokonkursa uzvarētājiem sarūpētas vērtīgas balvas – fotoaparāts un grāmatas! | 02.05.2016.

Vēl tikai šo nedēļu, līdz 2016.gada 8.maijam (svētdienai) aicinām ikvienu iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir iemūžinātas Latvijas upes, kas caurvij kādas ģimenes dzīvi vai raisa asociācijas ar ģimenes tēmu pozitīvās emocijās. Fotogrāfijas lūgums sūtīt uz portālu www.mammamuntetiem.lv (e-pasta adrese redakcija@mammam.lv). Uzvarētājus gaida vērtīgas balvas, piemēram, moderns digitālais fotoaparāts un aizraujošs grāmatu komplekts visai ģimenei. Sarūpēti arī vēl citi jauki pārsteigumi.

Fotokonkursu organizē Labklājības ministrija (LM), Apgāds Zvaigzne ABC, Latvijas Valsts ceļi – Latvijas Ceļu muzejs kopā ar portālu www.mammamuntetiem.lv.

Konkursa mērķis ir aicināt saskatīt un iemūžināt skaistas, mākslinieciskas vai neparastas Latvijas dabas ainavas ar lielākām vai mazākām upēm, kas atspoguļo kādas ģimenes dzīvi, ikdienu, hobiju vai notikumus, kas emocionāli pozitīvā gaisotnē asociējas vienlaikus ar ģimenes un upju tematiku.

Labākās konkursā pieteiktās fotogrāfijas projicēs uz ekrāna 2016. gada 21. maijā koncertuzveduma „Mans ģimenes ceļš” laikā Šlokenbekas muižā (Milzkalnē, Engures novadā), bet divdesmit no tām visu vasaru varēs apskatīt izstādē Latvijas Ceļu muzejā.

Arī pašus Fotokonkursa laureātus aicināsim uz apbalvošanas ceremoniju 2016. gada 21. maija vakarā Šlokenbekas muižā, kur viņiem sabiedrībā pazīstamas personas koncertuzveduma laikā pasniegs balvas un sarūpētos pārsteigumus no Latvijas Valsts ceļiem, LM un Apgāds Zvaigzne ABC. Savukārt tas konkursa dalībnieks, kura fotogrāfija saņems augstāko novērtējumu www.mammamuntetiem.lv lasītāju balsojumā, saņems speciālo balvu no portāla.
Informāciju sagatavoja:
Iveta Kancēna,
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste,
67021615, iveta.kancena@lm.gov.lv