Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM izsludina otru iepirkumu elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem | 26.05.2016.

Labklājības ministrija (LM) 25.maijā izsludināja otru iepirkumu elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem, kas sniegs pakalpojumus Jelgavas, Rīgas un Valmieras pilsētu teritorijās, kā arī blakus pašvaldību teritorijās.

Piedāvājumus otrajam iepirkumam var iesniegt līdz 13.jūnijam plkst. 15.00 LM Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Skolas ielā 28, Rīgā.

Iepirkuma nolikums un skaidrojošā informācija piedāvājuma formu aizpildīšanai ir publicēta LM tīmekļa vietnē (http://www.lm.gov.lv/text/3300).

LM aicina bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējus un pirmsskolas izglītības iestādes, kas darbojas Rīgas, Jelgavas vai Valmieras pilsētu teritorijās vai tuvāko pašvaldību teritorijās izvērtēt iespēju pieteikties atkārtotajā iepirkuma konkursā, bet līdz šim nereģistrētas aukles - reģistrēties Izglītības kvalitātes valsts dienestā.

Vienlaikus vēl līdz 2016.gada maija beigām uzņēmumi (Jelgavā, Rīgā un Valmierā) ar nestandarta darba laiku var pieteikties elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma ieviešanai.

LM informē, ka pirmā iepirkuma rezultātā atlasīti 25 elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēji, tajā skaitā trīs bērnudārzi. Tie nodrošinās bērnu aprūpi ārpus standarta darbalaika (no 18.00 līdz 8.00 darba dienās, kā arī brīvdienās) projektam izraudzīto uzņēmumu darbiniekiem, kas strādā Jelgavas, Rīgas un Valmieras pilsētu teritorijās.

Elastīgā bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju saraksts ir nosūtīts projektā iesaistītajiem uzņēmumiem un viņu darbiniekiem, kā arī tas ir publicēts LM (http://www.lm.gov.lv/text/3381) un iesaistīto pašvaldību tīmekļa vietnēs.

Līgumus par pakalpojuma sniegšanu var noslēgt no 2016.gada 24.maija. To organizē pašvaldību reģionālie koordinatori. Līdz ar to projektā iesaistītie darbinieki jau šobrīd var sākt bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēja meklēšanu pēc saraksta, lai līdz 2016.gada 1.jūnijam varētu noslēgt līgumu un saņemt pakalpojumu 10 mēnešus.

Projekts „Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku" ir līdzfinansēts ES Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI PROGRESS) 2014.-2020.gadam ietvaros un tā mērķis ir attīstīt elastīga laika bērnu aprūpi vecākiem, kas strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un veicinot vecāku nodarbinātību un darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Detalizēta informācija par projektu un kontaktinformācija ir pieejama LM tīmekļa vietnē: http://www.lm.gov.lv/text/3152, kā arī zvanot projekta vadītājam vai koordinatoriem.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče

LM Komunikācijas nodaļas vadītāja

67021581

marika.kupce@lm.gov.lv

www.lm.gov.lv