darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks konference „Latvijas Pensiju sistēma – 20 gadi” | 26.05.2016.

Labklājības ministrija (LM) ceturtdien, 2.jūnijā, no plkst.9.30 līdz 17.00 organizēs starptautisku konferenci „Latvijas Pensiju sistēma - 20 gadi".

Konferenci atklās labklājības ministrs Jānis Reirs un Zviedrijas sociālās drošības ministre Annika Strandhāla (Annika Strandhäll).

Darba gaitā notiks paneļdiskusija par pensijas reformas izaicinājumiem ieviešanas gaitā un šodien. Tajā piedalīsies bijušie labklājības ministri Vladimirs Makarovs un Andris Bērziņš, bijusī LM valsts sekretāre Maija Poršņova un profesors Edvards Palmers (Edward Palmer) no Upsalas Darba pētījumu centra.

LM, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un industrijas pārstāvji informēs par trīs līmeņa pensiju sistēmas darbības rezultātiem un attīstības perspektīvām. Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt par Lietuvas, Igaunijas un Zviedrijas pieredzi pensiju sistēmas ieviešanā.

Konferencē piedalīsies arī pārstāvji no Eiropas Komisijas LV pārstāvniecības, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD), Pasaules Bankas, kas apskatīs Latvijas pensiju sistēmu no starptautiskās perspektīvas.

Konference notiks Rīgā, viesnīcā „Islande", Ķīpsalas ielā 2. Tā organizēta sadarbībā ar Latvijas Komercbanku asociāciju.

Mediju pārstāvji dalībai konferencē var pieteikties līdz 31.maijam Komunikācijas nodaļā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825