Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 1.jūnijā aicina uz Atvērto durvju dienu | 27.05.2016.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) 1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu tiesību aizsardzības dienā, visā Latvijā rīkos Atvērto durvju dienu.

Atvērto durvju diena 1. jūnijā notiks visās VBTAI filiālēs. Tās laikā bērniem, viņu vecākiem, aizbildņiem un audžuģimenēm, speciālistiem un citiem interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem (bērns - vecāks, vecāks - vecāks, bērns - pedagogs, vecāks - pedagogs, bērns - bērns) u.c. jautājumiem.

Inspekcijas filiālēs Atvērto durvju diena notiks no plkst. 11.00 līdz 13.00. Ar filiāļu adresēm un kontaktinformāciju var iepazīties inspekcijas tīmekļvietnē www.bti.gov.lv, sadaļā "Ziņas par iestādi".

Arī VBTAI centrālajā birojā Rīgā, Ventspils ielā 53, 5. stāvā, apmeklētāji uz Atvērto durvju dienu gaidīti no plkst. 11.00 līdz 13.00. Šajā laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar inspekcijas darbu, uzdot interesējošos jautājumus un saņemt konsultācijas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam rakstīt: inga.krastina@bti.gov.lv vai zvanīt uz tālruni 67 359 134.

Inspekcijas pārstāvji ar informatīvo stendu piedalīsies arī 1. jūnijā Grīziņkalnā notiekošajās sportiskajās Starptautiskās bērnu tiesību aizsardzības dienas svinībās, ko VBTAI un Labklājības ministrija organizē sadarbībā ar Ghetto Games.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv