darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 27.05.2016.

Pirmdiena, 30.maijs

Valsts bērnu tiesību aizsardzības speciālisti (VBTAI) speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu bērnu namā „Laubere";

o   pārbaudīs bērnu tiesību un bērnu personisko un mantisko interešu ievērošanu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā „Imanta";

o   organizēs Atvērto durvju dienu Valmieras reģionā.

 

 • Valsts darba inspekcija (VDI) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Darba drošības un vides veselības institūtu organizēs semināru "Darbspējas - kā tās noteikt un kur izmantot rezultātus?" Seminārs plkst. 13.00 notiks viesnīcas "Radi un draugi" konferenču centrā, Mārstaļu ielā 3, Rīgā.
 • Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) darbinieki plkst.10.00 tiksies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbiniekiem, lai analizētu korupcijas riskus iestādē un preventīvos pasākumus to identificēšanā. Tikšanās notiks Ventspils ielā 53.

 

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA):

o   direktore Ilona Jurševska un direktores vietniece Dace Baraka dosies uz VDEĀVK, lai tiktos ar ekspertīžu komisiju ārstiem un pārrunātu sadarbības jautājumus;

o   SIVA Jelgavas atbalsta punkta darbinieki viesosies Jelgavas pilsētas domes sabiedrības integrācijas pārvaldē pasākumu ciklā "Atbildēsim uz Jums  būtiskiem jautājumiem", informējot par profesionālo rehabilitāciju SIVA.

Otrdiena, 31.maijs

 • Labklājības ministrijas (LM) Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa 31.maijā un 1.jūnijā piedalīsies ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) sanāksmē, kurā izskatīs jaunās dalībvalstu specifiskās rekomendācijas, kā arī diskutēs par tām ar ES līmeņa sociālajiem partneriem.
 • LM eksperti iepazīstinās sociālos darbiniekus no Taivānas, ASV un Izraēlas ar sociālā darba politiku un plānotām aktivitātēm, kā arī sociālajiem pakalpojumiem Latvijā.

 

VBTAI speciālisti:

o   piedalīsies seminārā „Bērnu izvērtēšana deinstitucionalizācijas procesā, tās organizēšanas vadlīnijas un būtiskākie aspekti";

o   pārbaudīs Neretas novada un Gulbenes novada Lizuma bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;

o   organizēs Konsultāciju dienu Mazsalacas novadā;

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Ventspils bērnu namā Stikli.

 

 • SIVA plkst. 11.00 Jūrmalā, Dubultu pr.71 atklās Sensoro taku.
 • VDI sadarbībā ar RSU Darba drošības un vides veselības institūtu organizēs profesionālās pilnveides semināru "Elektromagnētiskie lauki un optiskais starojums darba vidē". Seminārs plkst. 12.30 notiks Jēkabpilī, Pasta ielā 1, Jēkabpils Agrobiznesa koledžā.

 

Trešdiena, 1.jūnijs

 • LM un VBTAI sadarbībā Ghetto Games aicina svinēt Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, 1.jūnija vakarā Grīziņkalna skeitparkā bez maksas piedaloties gan ģimeņu turnīrā, gan Ghetto āra fitnesa treniņā.
 • LM Bērnu un ģimenes politikas departamenta direktore Līga Āboliņa no 1. līdz 2. jūnijam piedalīsies Austrijas Federālās jaunatnes un ģimenes lietu ministrijas rīkotajā augsta līmeņa konferencē, kas veltīta fiziskas vardarbības pret bērnu aizliegumam un tā nostiprināšanas tiesību aktos gadadienai - High Level Global Conference "Towards Childhoods free from Corporal Punishment".  

 

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas 264. pirmsskolas izglītības iestādē „Zelta atslēdziņa";

o   organizēs Atvērto durvju dienu Rēzeknes, Daugavpils un Liepājas reģionā.

 

 • VDI direktors Renārs Lūsis no 1. līdz 3. jūnijam piedalīsies Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras rīkotajās biroja un valdes sanāksmēs Luksemburgā.

 

Ceturtdiena, 2.jūnijs

 • LM no plkst.9.30 līdz 17.00 organizēs starptautisku konferenci „Latvijas Pensiju sistēma - 20 gadi". Konference notiks Rīgā, viesnīcā „Islande", Ķīpsalas ielā 2.

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā „Imanta";

o   piedalīsies konferencē "Narkotiku lietošanas tendences Eiropā un Latvijā: aktualitātes un problēmas risinājumi".

 

 • VDI sadarbībā ar RSU Darba drošības un vides veselības institūtu organizēs semināru vecākajiem darba aizsardzības speciālistiem "Ķīmisko darba vides riska faktoru novērtēšana". Seminārs plkst. 10.00 notiks Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas tehnoloģiju izglītības centrā, Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 26a.
 • SIVA plkst. 12.00 organizēs Informatīvo dienu sociālo dienestu darbiniekiem "Sociālās integrācijas valsts aģentūras sociālās un profesionālās rehabilitācijas pakalpojumi. Aktualitātes".

 

Piektdiena, 3.jūnijs

 • LM pārstāvji Salaspilī piedalīsies Latvijas pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības rīkotajā konferencē "Informācijas tehnoloģiju un citu atbalsta instrumentu nozīme sociālo dienestu darbībā. Pabalstu un pakalpojumu piešķiršana izmantojot pieejamās atbalsta sistēmas".
 • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Latgales reģionālajā atbalsta centrā "Rasas pērles".
 • SIVA Jūrmalas profesionālajā vidusskolā plkst.15.00 viesosies RSU rehabilitācijas katedras studenti, lai iepazītos ar profesionālās piemērotības noteikšanas procesu un profesionālo rehabilitāciju kopumā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv