darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Reirs piedalās ES Nodarbinātības un sociālās politikas ministru padomē | 17.06.2016.

16. jūnijā labklājības ministrs Jānis Reirs Luksemburgā piedalījās Eiropas Savienības Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomē (EPSCO).
 
Jānis Reirs EPSCO politikas debatēs par 2016. gadā dalībvalstīm adresētajām rekomendācijām norādīja, “ka Eiropas Komisija ir atzinusi Latvijas līdzšinējo reformu progresu darba tirgus atbalsta pasākumu jomā. Latvija ir veikusi pilnveidojumus, gan ņemot vērā rekomendācijas, gan arī balstoties citu valstu labākajā pieredzē.” Tāpat ministrs pievērsa uzmanību izglītības nozīmei nabadzības un sociālās atstumtības mazināšanā, uzsverot, ka arī Latvija atbalsta prasmju, izglītības un apmācību, kā arī aktīvo darba tirgus pasākumu akcentēšanu šā gada rekomendācijās.
 
EPSCO sanāksmē ministri tika arī iepazīstināti ar vairāku Eiropas Savienības tiesību aktu projektu izskatīšanas gaitu. Papildus EPSCO pieņēma virkni secinājumu, kuri izstrādāti pēc Nīderlandes prezidentūras iniciatīvas, lai pievērstu uzmanību nabadzības samazināšanai un līdztiesības nodrošināšanai, kā arī sociālā dialoga stiprināšanai.
 
EPSCO kopā sanāk visu Eiropas Savienības dalībvalstu ministri, kuri atbild par nodarbinātību, sociāliem jautājumiem un veselības politiku. Sanāksmēs piedalās arī par attiecīgajiem jautājumiem atbildīgie Eiropas komisāri. EPSCO sanāksmes parasti notiek četras reizes gadā.

 
Informāciju sagatavoja:
Aija Bukova-Žideļūna
labklājības ministra Jāņa Reira preses sekretāre
Tel. 29471759, aija.bukova-zideluna@lm.gov.lv