darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrija aicina pieteikties sociālo darbinieku vasaras skolai | 20.06.2016.

Labklājības ministrija (LM) aicina pašvaldību sociālo dienestu profesionāļus uz divām vasaras skolām, lai radoši un interaktīvi pilnveidotu savas profesionālās kompetences un personiskās kvalitātes ar jaunām zināšanām un metodēm sociālajā darbā un saskarsmē.

Katra vasaras skola notiks trīs dienas, un tās tiek organizētas par valsts budžeta līdzekļiem, lai veicinātu sociālo darbinieku profesionalitāti, sociālā darba profesijas pārstāvju personības attīstību un izaugsmi.

Plašāku informāciju par vasaras skolas organizāciju lūdzam uzdot e-pastā: signe.frickausa@lm.gov.lv
 
Sociālo darbinieku Vasaras skola 2016
Norises laiks un vieta
Vasaras skola notiks no 24. līdz 26.jūlijam starp Latgali un Vidzemi – Lubānas novadā, Latvijas Valsts mežu atpūtas un tūrisma centrā „Ezernieki”.
Pieteikšanās kārtība
Pieteikt dalību iespējams no šī gada 20. jūnija (plkst. 9:00) līdz 3. jūlijam aizpildot anketu interneta vietnē www.visidati.lv saitē:  www.visidati.lv/aptauja/1200738430/
Dalības nosacījumi
Vasaras skolā var piedalīties pašvaldību sociālā dienesta sociālie darbinieki, kas ikdienā veic sociālo darbu un nepiedalījās iepriekšējo gadu pašvaldību sociālo dienestu sociālo darbinieku vasaras skolās.
Kopumā iespēja piedalīties būs 60 sociāliem darbiniekiem:
  • No pašvaldību sociālā dienesta, kurā ir 21 un vairāk sociālie darbinieki aicināti pieteikties ne vairāk kā pieci sociālie darbinieki.
  • No pašvaldību sociālā dienesta, kurā ir 10-20 sociālie darbinieki aicināti pieteikties ne vairāk kā trīs sociālie darbinieki.
  • No pašvaldību sociālā dienesta, kurā ir 5-9 sociālie darbinieki aicināti pieteikties ne vairāk kā divi sociālie darbinieki.
  • No pašvaldību sociālā dienesta, kurā ir 1-4 sociālie darbinieki aicināti pieteikties ne vairāk kā viens sociālais darbinieks.
 
Vasaras skola sociālajiem darbiniekiem notiks trešo reizi. Iepriekš, 2014. gadā šādu vasaras skolu LM organizēja Vidzemē, Katvaru internātskolas ainaviskajā un rekreatīvajā vidē sadarbībā ar biedrību „Sociālā atbalsta, apmācības un informācijas centrs AD OPUS”, 2015.gadā vasaras skola notika Kandavas novadā, Tūrisma un atpūtas centrā „Plosti”. Rīkotāji pēc dalībnieku ierosinājuma turpina tradīciju - katru gadu vasaras skolu rīkot citā reģionā, jo tajās piedalās sociālie darbinieki no visiem Latvijas plānošanas reģioniem. Šogad vasaras skola notiks uz Latgales un Vidzemes robežas.