darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs tiekas ar Ogres novada senioriem | 01.07.2016.

Šodien, 1. jūlijā, Ogres kultūras centrā labklājības ministrs Jānis Reirs tikās ar Ogres novada pensionāru, invalīdu un neredzīgo biedrību, kā arī interesentiem no kaimiņu novadiem.
 
Labklājības ministrs informēja par aktualitātēm, padarīto un plānoto saistībā ar pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī atbildēja uz jautājumiem par pabalstiem, sociālo palīdzību un atbalstu, ārstniecības izdevumiem un citiem jautājumiem.
 
Jānis Reirs vairākkārt uzsvēra, ka ikviens, kurš strādā un maksā nodokļus, ar savām iemaksām nodrošina gan pensiju izmaksu šī brīža pensionāriem, gan vienlaikus virtuāli krāj savu pensijas kapitālu. Ministrs arī norādīja uz šogad pieņemto lēmumu par izmaiņām pensiju indeksācijā, kas vērstas uz pensijas apmēra palielinājumu. No 2017. gada pensijas tiks indeksētas, nevis līdzšinējo 25% apmērā, bet jau 50% apmērā no algu palielinājuma. Papildus tiks turpināts darbs pie diferenciētas pensiju indeksācijas, lai atbalstītu pensionārus, kuri saņem zemas pensijas, neskatoties uz ilgu apdrošināšanas stāžu.
 
Tikšanās reizē ar labklājības ministru piedalījās Ogres novada, kā arī apkārtējo pagastu un novadu senioru un invalīdu biedrību biedri un pārstāvji.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Aija Bukova-Žideļūna
labklājības ministra Jāņa Reira preses sekretāre
Tel. 29471759, aija.bukova-zideluna@lm.gov.lv