darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Inspekcija sniegs psiholoģisko palīdzību Jaunbērzes traģēdijā cietušajiem bērniem | 26.07.2016.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Krīzes intervences komandas (KIK) speciālisti trešdien, 27. jūlijā, dosies uz Jaunbērzi, lai sniegtu psiholoģisko palīdzību traģiskajā negadījumā cietušajiem un iesaistītajiem bērniem.

 

KIK psihologi strādās ar četriem 7 līdz 16 gadus veciem bērniem. Vēl divi bērni joprojām atrodas slimnīcā, tādēļ viņiem psiholoģisko palīdzību pašlaik sniegt nevarēs. KIK darbības mērķis ir samazināt krīzes pazīmes un palīdzēt saprast, kā pārdzīvot notikušo un kā rīkoties tālāk. Tāpat arī KIK psihologi sniegs informāciju par iespējām saņemt palīdzību arī turpmāk.

 

KIK ir īpaši apmācītu inspekcijas psihologu un bērnu tiesību aizsardzības inspektoru komanda, kas nepieciešamības gadījumā sniedz bezmaksas psiholoģisko palīdzību smagās krīzes situācijās.

 

KIK ir izveidota 2009. gadā un sniedz psiholoģisko atbalstu traģiskos negadījumos, kad bērns smagi cietis vai gājis bojā, kā arī palīdz cietušo bērnu klasesbiedriem, pedagogiem, draugiem, vecākiem visā Latvijas teritorijā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv