darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pirmo reizi notika Vasaras skola pašvaldību sociālo dienestu vadītājiem | 08.08.2016.

Lai veicinātu sociālo darbinieku profesionalitāti, sociālā darba profesijas pārstāvju personības attīstību un izaugsmi, Labklājības ministrija (LM) 2016. gada no 4.līdz 5.augustam pirmo reizi rīkoja sociālo dienestu vadītāju Vasaras skolu.

Sociālo dienestu vadītāju darbs ikdienā ir saistīts ar dažādu problēmsituāciju risināšanu, tāpēc vasaras skolā galvenais uzsvars bija vērsts uz vadītāju profesionālo un psihoemocionālo iemaņu pilnveidošanu un stiprināšanu, mobilizējot personības stiprās puses un veicinot izaugsmi. 

Vasaras skolā piedalījās 45 sociālo dienestu vadītāji no visiem plānošanas reģioniem. Vasaras skolas norisi nodrošināja biedrība Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienība. Tās laikā visas aktivitātes norisinājās profesionālu supervizoru (konsultantu darba un profesionālās darbības jautājumos), kā arī deju - kustību terapeitu vadībā. Vasaras skolas dalībniekiem bija iespēja piedalīties arī spēku atjaunošos pasākumos.

Sociālo dienestu vadītāju Vasaras skolā (vasaras skola organizēta par valsts budžeta līdzekļiem) varēja pieteikties sociālā dienesta vai tā struktūrvienības vadītāji no ikvienas pašvaldības. Kopumā pieteicās 45 pārstāvji no visiem plānošanas reģioniem - 12 no Latgales, 5 no Kurzemes, 11 no Vidzemes, 8 no Zemgales, 9 no Rīgas.

LM pozitīvi vērtē atsaucību, kas liecina, ka profesionāļi ir ieinteresēti radoši un interaktīvi pilnveidoties, papildināt savas profesionālās kompetences un personiskās kvalitātes ar jaunām zināšanām un metodēm sociālajā darbā un saskarsmē. LM plāno arī turpmāk atbalstīt sociālā darba profesijas pārstāvju personības attīstību un izaugsmi.

Atgādinām, ka no 24. līdz 26. jūlijam pašvaldību sociālo dienestu 55 sociālie darbinieki piedalījās sociālo darbinieku Vasaras skolā 2016, Lubānas novada Latvijas Valsts mežu tūrisma un atpūtas centrā Ezernieki.

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv