Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Latvijas Paralimpiskajai delegācijai novēl izcilu startu | 25.08.2016.

24. augustā, labklājības ministrs Jānis Reirs piedalījās prezentācijā, kur Latvijas Paralimpiskā delegācija plašākai publikai atrādīja Riodežaneiro spēļu atklāšanas ceremonijas tērpus.

"Mūsu paralimpiskā komanda ir spēcīgs Latvijas sporta dzīves stūrakmens un izcils piemērs jauniešiem par cilvēka gribu kā vislielāko spēku augstu mērķu sasniegšanā. Latvijas sportisti ir pierādījums tam, ka visaugstākās virsotnes sasniedz tie, kuri grūtības pārvērš par izaicinājumu," uzrunājot sportistus uzsvēra labklājības ministrs Jānis Reirs, novēlot, lai Latvijas vārds skaļi un pārliecinoši izskan pasaulē.

Riodežaneiro Paralimpiskās spēles norisināsies no 2016. gada 7. līdz 18. septembrim, un mūsu valsti trīs sporta veidos pārstāvēs 11 paralimpieši. Labklājības ministrs uz Riodežaneiro dosies, atsaucoties Latvijas Paralimpiskās komitejas uzaicinājumam atbalstīt Latvijas delegāciju svētku atklāšanā un mūsu sportistu startus. Riodežaneiro ministrs uzturēsies divas dienas, šīs izmaksas sedz organizatori, bet aviobiļetes ekonomiskajā klasē tiek apmaksātas no Labklājības ministrijas komandējumu budžeta.

 

Informāciju sagatavoja:

Aija Bukova-Žideļūna

labklājības ministra Jāņa Reira preses sekretāre

Tel. 29471759, aija.bukova-zideluna@lm.gov.lv