darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 09.09.2016.

Pirmdiena, 12.septembris

 • Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) direktore  Ilona Jurševska un atbildīgo struktūrvienību pārstāves Rēzeknes novada domē tiksies ar domes vadību, lai pārrunātu 12.oktobrī plānotās reģionālās konferences "Karjeras attīstības iespējas cilvēkiem ar invaliditāti Latgales reģionā" sagatavošanu un norisi.
 • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Avotu pamatskolā un Pļaviņu novada pirmsskolas izglītības iestādē "Jumītis".

Otrdiena, 13.septembris

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Kultūru vidusskolā, Rīgas 6.vidusskolā, Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5.vidusskolā;

o   pārbaudīs bērnu personisko un mantisko interešu ievērošanu Nodibinājumā "Fonds Grašu bērnu ciemats";

o   pārbaudīs Cēsu novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas.

 

 • Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē (Rožu laukumā 5/6, Liepājā) no plkst.10.00 līdz 15.00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016".
 • SIVA plkst. 15.30 notiks Konsultatīvās padomes sēde.

Trešdiena, 14.septembris

 • Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāra vietniece Līga Āboliņa piedalīsies nodibinājuma Tēvi rīkotajā konferencē, kurā runās par tēva lomu ģimenē. Konference no plkst. 9.30 notiks Kalnciema ielas Galerijā.
 • LM plkst. 15.00 notiks sanāksme pašvaldību iestāžu, kas sniedz sociālos pakalpojumus, pārstāvjiem par iespēju iesaistīties projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" finansētajās aktivitātēs.

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu evaņģēlisko kristiešu draudzē "Kristus pasaulei";

o   pārbaudīs bērnu personisko un mantisko interešu ievērošanu Salas novada pašvaldības aģentūras bāreņu namā "Līkumi";

o   pārbaudīs Apes novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas.

 • SIVA direktore  I.Jurševska kopā ar SIVA ekspertiem dosies uz Raiskuma internātpamatskolu - rehabilitācijas centru, lai gūtu pieredzi darbā ar  izglītojamiem ar smagiem fiziskās un garīgās attīstības traucējumiem.

Ceturtdiena, 15.septembris

 • LM plkst.10.00 notiks preses konference pētījumam par Latvijas audžuģimeņu kapacitāti un specializācijām projekta „Drošu ģimenes vidi Latvijas bērniem!" ietvaros. Preses konferencē piedalīsies labklājības ministrs Jānis Reirs, LM valsts sekretāra vietniece Līga Āboliņa un Nodibinājuma „Sociālo pakalpojumu aģentūra" valdes priekšsēdētāja Dace Blaževiča. Preses konference notiks LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē (sētas māja).
 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa Briselē (Beļģija) piedalīsies ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) Politiku analīzes darba grupas sanāksmē, kurā cita starpā tiks skatīti jautājumi par bezdarbnieku pabalstiem un aktīvās darba tirgus politikas pasākumiem, ES/Eirozonas iespējamu mērķa rādītāju noteikšanu šajās jomās, kā arī par EK publicēto Prasmju pakotni.

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Ozolnieku pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte";

o   organizēs Konsultāciju dienu Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas pagasta speciālistiem un iedzīvotājiem.

 

 • Olimpiskajā centrā Daugavpilī ( Stadiona ielā 1, Daugavpilī) no plkst.11.00 līdz 14.00 norisināsies NVA un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016".

Piektdiena, 16.septembris

 • LM plkst. 14.00 notiks projekta Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai pirmā Uzraudzības padomes sanāksme, kurā informēs par projekta īstenošanu.
 • LM pārstāvji Valmierā organizēs pirmo ikgadējo metodiski informatīvo sanāksmi pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem un citiem sociālās jomas profesionāļiem. Sanāksme notiks Valmieras kultūras centrā, Rīgas ielā 10.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv