Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Tēvu dienas akcijā interesējas par saskarsmes tiesībām un pozitīvo disciplinēšanu | 12.09.2016.

Laikā no 7. līdz 11. septembrim uz Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111 saņemti 459 zvani un sniegtas 237 psiholoģiskas konsultācijas.

Tēvi saņēma profesionālas psiholoģiskas konsultācijas, un atbalstu jautājumos saistībā ar bērnu pozitīvu disciplinēšanu, savstarpējās komunikācijas uzlabošanu ģimenē, tostarp konfliktu risināšanas metodēm. Vienlaikus tēvus interesēja jautājumi par bērnu iekļaušanos jaunā klases kolektīvā, kā arī drošību internetā.

Tomēr visvairāk tēvi konsultējās jautājumos par saskarsmes tiesību ar bērnu izmantošanu, ja bērna vecāki nedzīvo kopā un ir vienojušies par konkrētu saskarsmes kārtību, vai saskarsmes kārtību ir noteikusi tiesa.

Atgādinām, ka no 7. līdz 11. septembrim Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 aicināja tēvus zvanīt un saņemt profesionālas psiholoģiskas konsultācijas un atbalstu jautājumos saistībā ar bērniem.

Uzticības tālrunis bērniem un pusaudžiem 116111 strādā visu diennakti un ir bez maksas, zvanot no jebkuras telefona līnijas.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv