Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM izsludina trešo iepirkumu elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem | 15.09.2016.

Labklājības ministrija (LM) 14.septembrī izsludināja trešo iepirkumu elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem, kas sniegs pakalpojumus Jelgavas, Rīgas un Valmieras pilsētu teritorijās, kā arī blakus pašvaldību teritorijās.

Piedāvājumus trešajam iepirkumam var iesniegt līdz 3. oktobra plkst. 15.00 LM Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Skolas ielā 28, Rīgā.

Iepirkuma nolikums un skaidrojošā informācija piedāvājuma formu aizpildīšanai ir publicēta LM tīmekļa vietnē (http://www.lm.gov.lv/text/3532).

LM aicina bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējus un pirmsskolas izglītības iestādes, kas darbojas Rīgas, Jelgavas vai Valmieras pilsētu teritorijās vai tuvāko pašvaldību teritorijās izvērtēt iespēju pieteikties atkārtotā iepirkuma konkursā.

Ja kādam no uzņēmumiem (Jelgavā, Rīgā un Valmierā) ar nestandarta darba laiku ir vēlme iesaistīties projektā, aicinām sazināties ar projekta vadības grupu. 

LM informē, ka pirmo divu iepirkuma rezultātā atlasīti 59 elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēji, tajā skaitā viens bērnudārzs Valmierā un četri bērnudārzi Rīgā.  Uz šo brīdi noslēgti 59 līgumi par pakalpojuma sniegšanu, 59 vecākiem ir iespēja saņemt bērnu aprūpi ārpus standarta darbalaika (no sešiem vakarā līdz astoņiem no rīta, kā arī brīvdienās).

Projekts „Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laikuir līdzfinansēts ES Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI PROGRESS) 2014.-2020.gadam ietvaros. Tā mērķis ir attīstīt elastīga laika bērnu aprūpi vecākiem, kas strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un veicinot vecāku nodarbinātību un darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Detalizēta informācija par projektu un kontaktinformācija ir pieejama LM tīmekļa vietnē:  http://www.lm.gov.lv/text/3159, kā arī zvanot projekta vadītājam vai koordinatoriem.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv