darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 16.09.2016.

Pirmdiena, 19.septembris

 • Labklājības ministrs Jānis Reirs piedalīsies Latvijas pārstāvju Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā organizēto debašu par Eiropas Sociālo tiesību pīlāru atklāšanā.
 • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Slokas pamatskolā.

 

Otrdiena, 20.septembris

 • Labklājības ministrijas (LM) Bērnu un ģimenes politikas departamenta eksperti tiksies ar Kauņa (Lietuva) Bērnu labklājības centra "PASTOGE" (www.pastoge.lt) pārstāvjiem, kas Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros viesosies Latvijā, lai iepazītos ar mūsu valsts bērnu un ģimenes atbalsta politiku un sistēmu, tās problēmām un risinājumu iespējām.

 

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs Riebiņu novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;

o   organizēs Konsultāciju dienu Riebiņu un Preiļu novada iedzīvotājiem un speciālistiem.

 

 • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Madonas filiālē plkst.11.00 notiks konsultatīvās padomes sēde, kurā apspriedīs NVA Madonas filiāles aktivitātes un aktualitātes.
 • Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) darbinieki tiksies ar  Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbību profesionālās rehabilitācijas jomā.

 

Trešdiena, 21.septembris

 • LM valsts sekretārs Ingus Alliks un LM eksperte plkst.14.00 piedalīsies Veselības ministrijas un Ministru prezidenta biroja rīkotajā konferencē „Veselības aprūpes sistēma Latvijā - strukturālās reformas un finansēšanas modeļi". Konference notiks Latvijas Universitātē (Raiņa bulv. 19, Rīga) Mazajā aulā.

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Strazdumuižas internātvidusskolā, Attīstības centrā vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem un Talsu novada Strazdes bērnu namā;

o   organizēs Konsultāciju dienu Ludzas un Ciblas novadu speciālistiem un iedzīvotājiem.

 

 • NVA Ogres filiāles darbinieki plkst.13.00 tiksies ar AS HansaMatrix pārstāvjiem, lai informētu par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem un apspriestu sadarbības jautājumus. Tikšanās notiks Ogrē, Akmeņu ielā 72.

Ceturtdiena, 22.septembris

 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa 22. un 23.septembrī piedalīsies ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) neformālajā sanāksmē Bratislavā (Slovākija), kurā cita starpā tiks diskutēts par mērķa rādītāju noteikšanu Eirozonas/ES ietvaros bezdarbnieku pabalstu un aktīvās darba tirgus politikas pasākumu jomā.

VBTAI speciālisti:

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Ziemeļvalstu ģimnāzijā;

o   pārbaudīs Krustpils novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas.

 

 • SIVA pārstāvji iepazīstinās valsts sociālās aprūpes centra „Zemgale" filiāles „Ziedkalne" darbiniekus un klientus ar SIVA profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem.
 • NVA Daugavpils filiālē plkst. 10.00 notiks Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES seminārs „Daugavpils - Bjalistoka: pārrobežu sadarbība un pieredzes apmaiņa".

Piektdiena, 23.septembris

 • NVA Rēzeknes filiāles pārstāvji piedalīsies pasākumā "Uzņēmēju dienas Latgalē 2016", kas  23. un 24. septembrī norisināsies Latgales vēstniecībā "GORS", Pils ielā 4,  Rēzeknē.  NVA pārstāvji  pasākuma apmeklētājus informēs par aģentūras pakalpojumiem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv