darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 30.09.2016.

Pirmdiena, 3.oktobris

  • Labklājības ministrs Jānis Reirs Helsinkos (Somija) piedalīsies Ziemeļu un Baltijas valstu par dzimumu līdztiesību atbildīgo ministru sanāksmē.
  • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Daugavpils Olimpiskajā centrā un Rīgas Itas Kozakevičas Poļu vidusskolā.
  • Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūtu plkst. 13.00 organizēs semināru Darbspējas - kā tās noteikt un kur izmantot rezultātus? Seminārs norisināsies viesnīcā „Avalon hotel", 6.stāvā, 13.janvāra ielā 19, Rīgā.

 

Otrdiena, 4.oktobris

 Labklājības ministrijas (LM) speciālisti Jelgavā no plkst.9.00 līdz 16.30 organizēs ikgadējo metodiski informatīvo sanāksmi pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem un citiem sociālās jomas profesionāļiem. Sanāksme notiks Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (Svētes iela 33).

 

VBTAI speciālisti:

o    Pārbaudīs Viļakas novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;

o    Pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu VSIA "Piejūras slimnīcā" psihiatriskās klīnikas Bērnu nodaļā un Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā.

Trešdiena, 5.oktobris

  • Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) plkst.13.00 audzēkņiem organizēs sacensības SIVA Fotoorientēšanās Dubultos 2016.

 

Ceturtdiena, 6.oktobris

  • LM parlamentārā sekretāre Karina Ploka plkst.15.00 piedalīsies Centra „Vaivari" attīstības fonda izveidotā rotaļu laukuma bērniem ar īpašām vajadzībām atklāšanā. Pasākums notiks Asaru prospektā 31, Jūrmalā.
  • SIVA direktore Ilona Jurševska un speciālisti plkst. 14.00 tiksies ar Rīgas Sociālā dienesta vadību un sociālajiem darbiniekiem, lai risinātu jautājumus par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma piešķiršanas uzlabošanu un sadarbību.

 

Piektdiena, 7.oktobris

  • LM speciālisti Rīgā no plkst.9.00 līdz 16.30 organizēs ikgadējo metodiski informatīvo sanāksmi pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem un citiem sociālās jomas profesionāļiem. Sanāksme notiks Rīgā, Labklājības ministrijā (Skolas iela 28).
  • LM pārstāvji Jēkabpilī piedalīsies Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas seminārā, kurā diskutēs par deinstitucionalizācijas jautājumiem.
  • SIVA direktore I.Jurševska plkst. 13.00 piedalīsies Latvijas Arodslimību ārstu biedrības konferencē "Arodslimnieku invaliditāte un rehabilitācijas iespējas"

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv