darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Notiks starptautisks seminārs par personu ar invaliditāti iekļaušanu darba tirgū | 20.10.2016.

Piektdien, 21.oktobrī, viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvia" notiks starptautisks seminārs "Personu ar invaliditāti nodarbinātība: ceļā uz darba tirgu", ko organizē Labklājības ministrija sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā un Somijas vēstniecību Latvijā.

Konferencē tiks aktualizēti jautājumi par personu ar invaliditāti vietu sabiedrībā, par lielo potenciālu, ko ietver šādu cilvēku motivācija apgūt profesijas un prasmes, kas cilvēkiem ar invaliditāti ļautu integrēties darba tirgū un sabiedrībā. Konferencē tiks runāts arī par to, kā nodarbināt personas ar garīgās attīstības traucējumiem un kā personām ar invaliditāti darba tirgū iespējams iekļauties ar sociālās uzņēmējdarbības atbalstu.

Semināra piedalīsies Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Somijas vēstnieks Latvijā Oli Kantanens, Nodarbinātības valsts aģentūras direktora pienākumu pildītāja Evita Simsone, Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktore Ilona Jurševska, kā vairāki lektori no Ziemeļvalstīm. No Somijas ieradīsies Evelīna Poihonena un Paivi Matila-Viro no Somijas Sociālo un veselības lietu ministrijas, izpētes vadītājs Antti Teitinens no Asociācijas personām ar intelektuālās attīstības traucējumiem un Validas arodskolas direktore Tina Merilainena. Franks Hovards Stūrvīks no Norvēģijas pārstāvēs Nordland reģionālās slimnīcas nodarbinātības un mentālās veselības kompetenču centru, bet no Dānijas uz semināru ieradīsies Marie Oblinga Mellere, kura kā mentore un projektu vadītāja darbojas Asociācijā jauniešiem ar invaliditāti.


Semināru varēs vērot tiešraidē: www.leta.lv/onair/embed/b:norden

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv