darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks pateicības pasākums pedagogiem un skolēniem | 21.10.2016.

Otrdien, 25. oktobrī, notiks Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) iniciatīvas "Skolnieks, kuram es gribu pateikt paldies", "Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies" noslēguma pasākums, uz kuru aicināti gan pieteiktie skolēni un pedagogi, gan viņu pieteicēji. Tā laikā dalībniekiem būs iespēja gan iepazīties ar iesūtīto darbu fragmentiem, piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī baudīt mākslinieku priekšnesumus.

Ar šo iniciatīvu VBTAI deva iespēju skolēniem un pedagogiem izteikt atzinību viens otram, novērtējot tos īpašos cilvēkus, kas viņu dzīvēs bijuši īpaši nozīmīgi. Piesakot savus nominantus, iesūtīto darbu autoriem bija jāpastāsta par cilvēku, kurš devis kādu nozīmīgu dzīves mācību vai palīdzējis ar savu piemēru vai konkrētu rīcību u.tml.

VBTAI īpaši uzsvēra, ka šī iniciatīva nav konkurss par labāko skolēnu vai skolotāju - piemēram, varbūt tieši kāds "grūtais" skolēns licis paskatīties uz dzīvi citām acīm vai arī kāds skolotājs ārpus stundas ar savu rīcību vai piemēru bijis paraugs turpmākajai dzīvei?

Iniciatīva ""Skolnieks, kuram es gribu pateikt paldies", "Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies" tika organizēta, jo kustības "Draudzīga skola" dalībnieki norādījuši, ka skolās joprojām pastāv diezgan izteikta plaisa starp pedagogiem un skolēniem - daudzos gadījumos viens otram ir palīdzējuši, atbalstījuši un iedvesmojuši, taču iespējas pateikties nav bijis. Lai radītu šādu iespēju, VBTAI organizēja šo konkursu, un aicināja tajā piedalīties skolēnus un pedagogus, sūtot informāciju par skolēnu vai pedagogu, kurš devis nozīmīgu ieguldījumu rakstītāja dzīvē. Skolēni savus aprakstus iesūtīja par sev būtiskiem un svarīgiem pedagogiem, pedagogi - par skolēniem.

Pasākums notiks Ikšķiles vidusskolā, Skolas ielā 2, Ikšķilē, sākums plkst. 11.00.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv