Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks konference sociālā darba speciālistiem | 01.11.2016.

Labklājības ministrs Jānis Reirs piektdien, 4. novembrī, plkst.10.00 atklās ministrijas rīkoto konferenci sociālā darba speciālistiem "Profesionālā integritāte sociālajā darbā I: Sociālā darba pamatvērtības".

„Jebkuras sistēmas attīstība un spēja veiksmīgi funkcionēt ir tieši saistīta ar profesionāli, šajā gadījumā sociālā darba speciālistu. Drosmīgs, motivēts, objektīvs taisnīgs un iejūtīgs sociālā darba speciālists ir atslēga sakārtotas un harmonizētas sabiedrības un sociālās vides attīstībai," uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Konferences mērķis ir veicināt sarunu par profesionālo integritāti - vienu no būtiskākajiem profesionāli raksturojošiem pamatprincipiem, kas paredz konsekventu un apzinātu rīcību saskaņā ar izvēlētās profesijas vērtībām un darbības principiem. Tās norise plānota divās plenārsēdēs.  Pirmajā tiks runāts par sociāla darba pamatvērtību un profesionālās integritātes izpratni, situāciju Latvijā un Eiropā, kā arī notiks diskusija par sociāla darba pamatvērtību ievērošanu un veicināšanu sociālā darba praksē, izglītībā un sociālā darba politikā. Diskusijā piedalīsies arī Saeimas deputāte Aija Barča, Lielbritānijas sociālo darbinieku asociācijas pārstāvis Gajs Šenans, Labklājības ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības eksperti.

Konferences otrā daļā tiks piedāvāti iedvesmojoši institūciju un profesionāļu pieredzes stāsti par sociālā darba pamatvērtību realizāciju praksē.

Konferences mērķa grupa ir valsts un pašvaldību iestāžu un nevalstisko organizāciju sociāla darba speciālisti, izglītības iestāžu mācībspēki un studenti, kā arī citi interesenti.

Konference notiks Rīgā, viesnīcā "Bellevue Park Hotel Riga", Slokas ielā 1 no plkst.10.00 līdz 16.30.

Konference tiek īstenota ESF projekta Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās ietvaros. Projekts uzsākts 2015. gada aprīlī un turpināsies līdz 2022. gada decembrim.

Konferences norisei būs iespējams sekot arī video tiešraidē Labklājības ministrijas tīmekļa vietnē www.lm.gov.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv