darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 11.11.2016.

Pirmdiena, 14.novembris

  • Labklājības ministrijas (LM) un plānošanas reģionu pārstāvji no 14.līdz 16.novembrim Lietuvā iepazīsies ar sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu attīstību.
  • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs Vaiņodes novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas.
  • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Limbažu filiālē plkst.10.00 notiks tikšanās ar SIA "Akrona 12" pārstāvi, lai pārrunātu ilgstošo bezdarbnieku iekļaušanos sabiedrībā. Tikšanās notiks Limbažos, Vecā Sārmes ielā 10.
  • Valsts darba inspekcija (VDI) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūtu plkst. 15.00 organizēs bezmaksas semināru "OiRA- interaktīvs rīks darba vides risku novērtēšanai". Seminārs notiks Limbažu novada ģimnāzijā, Rīgas ielā 30.

 

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA):

o   notiks Koledžas padomes sēde;

o   Jūrmalas profesionālajā vidusskolā atklās projektu "Esi Drošs - Esi Foršs!" (Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas un profesionālo darba aizsarglīdzekļu izplatītāja SIA "GRIF" pilotprojekts profesionālās izglītības iestādēs).

Otrdiena, 15.novembris

  • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu personisko un mantisko interešu ievērošanu Valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" filiālē „Rīga", savukārt bērnu tiesību ievērošanu - Profesionālās izglītības kompetences centra Ventspils tehnikumā.

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA):

o   pārstāvji plkst.11.00 Ventspilī tiksies ar divpadsmit Ventspils novada Sociālo dienestu vadītājiem, lai iepazīstinātu ar projekta "Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem" aktivitātēm un vienotos par iespējamo sadarbību. Tikšanās notiks Ūdens ielā 15,Ventspilī;

o   Madonas filiāles vadītāja Lidija Kraukle plkst.15.00 piedalīsies Mārcienas pansionāta atklāšanas pasākumā;

o   Preiļu filiāles vadītāja Vija Jakimova piedalīsies Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra un Preiļu novada Uzņēmējdarbības centra organizētā seminārā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem. Seminārs no plkst. 11.00 līdz 13.30 notiks Preiļu novada Uzņēmējdarbības centrā, Kooperatīva ielā 6 (3.stāvā).

Trešdiena, 16.novembris

  • LM sadarbībā ar Rīgas, Valmieras un Jelgavas pilsētu pašvaldībām un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu plkst.13.30    Rīgā organizēs semināru par projektu Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku. Seminārs notiks Rātslaukumā 1, Rīgas domes 508.telpā.

 

VBTAI speciālisti:

o   piedalīsies seminārā/ diskusijā bāriņtiesu darbiniekiem par bāriņtiesas kompetenci un darbības aspektiem saistībā ar nepilngadīgo bērnu (bēgļu un patvēruma meklētāju) tiesību un interešu nodrošināšanu, tajā skaitā nepilngadīgā bērna ģimenes locekļu meklēšanu;

o   pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu VSIA Bērnu psihoneiroloģiskā slimnīcā „Ainaži".

 

  • SIVA notiks svinīgs pasākums par godu 18.novembrim - Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai.

 

Piektdiena, 18.novembris

  • LM valsts sekretāra vietniece Līga Āboliņa no 18.līdz 20.novembrim Itālijā piedalīsies starptautiskā konferencē par starptautisko adopciju.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv