darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Rīgā notiks seminārs par elastīgiem bērnu uzraudzības pakalpojumiem | 14.11.2016.

Labklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Rīgas, Valmieras un Jelgavas pilsētu pašvaldībām un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu trešdien, 16. novembrī, plkst.13.30     Rīgā organizēs semināru par projektu Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku.

Seminārā LM, Latvijas uzņēmumu un citi eksperti sniegs atbildes uz jautājumiem, kā darba ņēmējiem saskaņot savu darba un privāto dzīvi, kā uzņēmumiem ar nestandarta darbalaika grafiku iegūt ģimenei draudzīgā komersanta statusu, kā uzņēmumiem palielināt savu produktivitāti, samazināt personāla mainību un veicināt darbinieku lojalitāti.

Vienlaikus semināra laikā uzņēmumus ar nestandarta darbalaika grafiku aicinās piedalīties projektā un pieteikties līdzfinansējumam no projekta līdzekļiem-  
līdz pat 400 eiro apmērā vienam darbiniekam.

Kā norāda projekta vadītāja Iveta Baltiņa, "dalība projektā ir lieliska iespēja uzņēmumiem ar nestandarta darba laiku sniegt atbalstu saviem darbiniekiem bērnu pieskatīšanā, jo rūpes par darba un ģimenes dzīves savienošanu ir viena no mūsdienīga un sociāli atbildīgi domājoša uzņēmuma personāla stratēģijām".    

 

Seminārs notiks Rīgas domes telpās. Tajā īpaši aicināti piedalīties gan darba devēji, kuru darbinieki strādā pēc nestandarta darba laika grafika, gan potenciālie pakalpojuma sniedzēji - aukles un pirmsskolas izglītības iestādes.

Aicinām uzņēmumu pārstāvjus ne vēlāk kā vienu dienu pirms semināra norises pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu LM tīmekļvietnē http://www.lm.gov.lv/text/3158.

 
Projekts ir līdzfinansēts Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI PROGRESS) 2014.-2020. gadam ietvaros. Tā mērķis ir attīstīt elastīga laika bērnu aprūpi vecākiem, kas strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un veicinot vecāku nodarbinātību un darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Detalizēta informācija par projektu ir pieejama LM tīmekļvietnē http://www.lm.gov.lv/text/3159, kā arī zvanot projekta koordinatoriem.

Minētais projekts ir pirmais Baltijas valstīs īstenojamais projekts darba un ģimenes dzīves saskaņošanai praksē, izmantojot subsidētus bērnu aprūpes pakalpojumus.