darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju vadīs Ilona Kronberga | 22.11.2016.

Ministru kabinets otrdien, 22. novembrī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšnieka amatā apstiprināja līdzšinējo Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta konsultanti Ilonu Kronbergu, kuru komisija atklātā konkursā novērtēja kā atbilstošāko šim amatam.

Jaunajai VBTAI vadītājai ir jurista kvalifikācija un maģistra grāds civiltiesisko zinātņu apakšnozarē. Šobrīd I. Kronberga papildina zināšanas doktorantūrā Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.

I. Kronberga ilgus gadus strādājusi augstākās izglītības jomā un valsts pārvaldē - kā lektore Latvijas Universitātes Krimināltiesisko zinātņu katedrā un Valsts policijas koledžā.  Viņa aktīvi darbojusies nevalstiskajā sektorā kā sabiedriskās politikas centra "PROVIDUS" vadošā pētniece, tostarp starptautiskos projektos zinātniski-praktiskās pētniecības jomā par nepilngadīgo tiesību jautājumiem un agrīnu prevenciju, lai novērstu bērnu uzvedības traucējumus, jauniešu iesaistīšanos noziedzīgās darbībās, kā arī sniegtu atbalstu viņu vecākiem.

Tāpat I. Kronberga ir vadījusi Valsts probācijas dienesta izveides procesu un bijusi Tieslietu ministrijas Kriminālsodu izpildes politikas departamenta direktore, kā arī Latvijas Tiesnešu mācību centra direktore. Jaunā VBTAI vadītāja strādājusi arī kā vairāku Eiropas Komisijas, Šveices Konfederācijas un Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumentu finansēto projektu direktore.

Kopumā konkursā uz VBTAI priekšnieka amatu pieteicās trīs pretendenti.

VBTAI ir Labklājības ministrijas pārraudzībā esošā iestāde, kas īsteno valsts politiku bērnu tiesību aizsardzības jautājumos.

No 2015. gada septembra valsts tiešās pārvaldes iestāžu vadītāju atlasi centralizēti veic Valsts kanceleja.  Atlases kārtība līdzās atklātības kritērijam paredz nodrošināt pēc vienotiem principiem organizētus konkursus uz vadītāju amatiem valsts tiešās pārvaldes iestādēs.ceļ valsts pārvaldes konkurētspēju, jo, īstenojot atklātus konkursus un ievērojot vienotus atlases principus, ir lielākas iespējas piesaistīt, noturēt un motivēt augsta līmeņa profesionāļus.

 

Valsts pārvaldes iestāžu vadītāju centralizētā atlases procesa INFOGRAFIKA.

Informāciju sagatavoja

Aiva Skvarika

Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta

Konsultante

Tālrunis: 67082922; 29659107

E-pasts: aiva.skvarika@mk.gov.lv