Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pasniegti labklājības ministra atzinības raksti par ieguldījumu darbā ar personām ar invaliditāti | 05.12.2016.

3. decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā labklājības ministrs Jānis Reirs pasniedza atzinības rakstus "Gada balvas personu ar invaliditāti atbalstam 2016" ietvaros.

„Mūsu kopīgais uzdevums ir sekmēt un veicināt cilvēku ar invaliditāti iesaisti un sniegt iespēju ieraudzīt savu vietu sabiedrībā. Funkcionālais stāvoklis, vecums, sociālā grupa un apkārtējā vide nedrīkst būt par iemeslu atstumtībai, nedrošībai un šaubām par savām iespējām,” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Nevalstiskām organizācijām ir būtiska loma gan cilvēku ar invaliditāti un viņu ģimeņu integrācijas veicināšanā, gan sabiedrības izpratnes un tolerances veidošanā. Biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” vadītāja Tamāra Vahļina saņēma atzinības rakstu par pašaizliedzību un ieguldījumu, atbalstot un pārstāvot cilvēku ar īpašām vajadzībām intereses un vajadzības. Biedrības “Cerību spārni” valdes priekšsēdētāja Eva Viļķina saņēma atzinības rakstu par pašaizliedzību un ieguldījumu, veicinot cilvēku ar īpašām vajadzībām un viņu ģimeņu iekļaušanos sabiedrībā.

Augstus sasniegumus un Latvijas vārdu skaļi pasaulē šogad rādīja Latvijas paralimpieši. Latvijas Paralimpiskās komitejas vadītāja Daiga Dadzīte saņēma atzinības rakstu par būtisku ieguldījumu pielāgotā sporta un paralimpiskās kustības stiprināšanā Latvijā. Paralimpiskās sporta iejādes trenere Olga Šellere saņēma atzinības rakstu par būtisku ieguldījumu cilvēku ar īpašām vajadzībām jāšanas sporta attīstībā Latvijā.

"Gada balvas personu ar invaliditāti atbalstam 2016" apbalvošanas ceremonija notika jau otro gadu. To organizē Tiesībsarga birojs ar mērķi identificēt labās prakses piemērus un sekmēt personu ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju darbību.

 

Informāciju sagatavoja:
Aija Bukova-Žideļūna
labklājības ministra preses sekretāre
Tel. 29471759, aija.bukova@lm.gov.lv