darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks tematiskā diskusija par sociālā darba izglītību | 06.12.2016.

Labklājības ministrija (LM) projekta „Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros turpina tematisko diskusiju ciklu par dažādiem aspektiem, kuriem ir būtiska ietekme uz sociālo dienestu darba efektivitāti un sociālā darba speciālistu profesionalitāti. 

 

Cikla otrā diskusija “Kā izglītības sistēma var atbalstīt sociālā darba un sociālo pakalpojumu attīstību profesionāla sociālā darba pamatnostādņu sekmīgai īstenošanai” notiks trešdien, 7. decembrī, plkst.14.30 Birojnīcā, Berga Bazārā.

 

Diskusijā notiks iesaistīto pušu – darba devēju un izglītības nodrošinātāju – atklāta saruna par to, kā identificēt problēmas, ar ko darba devēji saskaras ikdienā, pieņemot darbā jaunos speciālistus sociālo pakalpojumu sniegšanai. Īpaši tiks debatēts par darbinieku kompetences un prasmju līmeni un tā atbilstību reālajām vajadzībām.

 

Sarunā tiks akcentētas darbiniekam nepieciešamās kompetences, tās iedalot vairākos lielos blokos – zināšanas, prasmes un gatavība reālam darbam ar klientu. Darba devēji izteiks savu redzējumu par reālo situāciju institūcijās, savukārt izglītības iestādes sniegs savu viedokli, skaidrojot mācību satura veidošanas principus un mehānismus elastīgai reakcijai uz pieprasījumu un tā izmaiņām.

 

Diskusijā aicināti piedalīties gan sociālo dienestu, NVO un citu sociālo pakalpojumu sniedzēju pārstāvji, gan sociālā darba speciālistu profesionālo organizāciju pārstāvji, studenti, kā arī nesen augstskolu beigušie speciālisti, kuri sniegs savu redzējumu un priekšlikumus situācijas pilnveidei.

 

Pieteikšanās dalībai diskusijā, aizpildot reģistrācijas anketu: http://www.visidati.lv/aptauja/1226474205/

 

Diskusija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros. Projekts uzsākts 2015. gada aprīlī un turpināsies līdz 2022. gada decembrim.

  

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv