darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Sveiks pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētājus | 07.12.2016.

Trešdien, 14. decembrī, notiks Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) organizētā pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu finālisti un apbalvoti uzvarētāji..

Konkursa gaitā skolotāji sūtītīja savu klases audzināšanas stundu aprakstus un dokumentējumus. Konkursa mērķis ir dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē – par cieņu un savstarpējo attiecību kultūru, vardarbību un mobingu, iecietības un empātijas veicināšanu utt., kā arī radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs citiem skolotājiem.

Konkurss tika organizēts kustības „Draudzīga skola” ietvaros un tajā tika saņemti vairāk nekā 50 pedagogu darbi, ko izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.

Pedagogu konkursa uzvarētāju sveikšana notiks 14. decembrī, plkst. 14:00 Valsts bērnu tiesību inspekcijas telpās Ventspils ielā 53, Rīgā.

 
 
Informāciju sagatavoja:
Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv