darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 12.12.2016.

Pirmdiena, 12. decembris

 

  • Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pārstāvji plkst.15.00 Eiropas mājā, Aspazijas bulvārī 28, piedalīsies konsultāciju pēcpusdienā “Pensiju un pabalstu eksports Eiropas Savienībā”.

 

Otrdiena,  13 decembris

 

  • Labklājības ministrijas (LM) sociālo pakalpojumu departamenta speciālisti piedalīsies Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē, kurā tiks uzklausīta biedrības “Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “Zelda”” veiktā analīze par aktuālākajiem tiesību un interešu aizsardzības jautājumiem cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem. Tā veikta Sadarbības integrācijas fonda atbalstītā projekta “Cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem pašnoteikšanās stiprināšana” ietvaros.

 

  • LM Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta un sociālo pakalpojumu departamenta speciālisti tiksies ar Talsu novada pašvaldības pārstāvjiem, lai informētu par deinstitucionalizācijas procesu un pārrunātu pašvaldības ieceres sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanā.

 

  • LM sociālo pakalpojumu departamenta un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti piedalīsies Tiesībsarga ikgadējā cilvēktiesību un labas pārvaldības konferencē.

 

Trešdiena, 14. decembris

  • VBTAI pārstāvji piedalīsies Valsts probācijas dienesta rīkotā seminārā “Četras rehabilitācijas: Virzoties uz starpdisciplināra darba modeli”.

 

 

Ceturtdiena, 15. decembris

 

  • LM pārstāve Ilze Skrodele-Dubrovska piedalīsies UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Asamblejas darbā, kas notiks 14.30 Kultūras ministrijā.

 

  • Labklājības ministrijas pārstāve Aļona Tutova Briselē Nodarbinātības komitejā (EMCO) uzstāsies ar prezentāciju par atbalsta programmām ilgstošo bezdarbnieku aktivizācijai Latvijā. Darba grupā notiks ES dalībvalstu īstenoto pasākumu ilgstošajiem bezdarbniekiem tematiskais izvērtējums.

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv