darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Apsveikti pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji | 15.12.2016.

Trešdien, 14. decembrī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) telpās tika sveikti VBTAI organizētā konkursa pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu finālisti.

Konkursa gaitā skolotāji tika aicināti sūtīt savu klases audzināšanas stundu aprakstus un dokumentējumus. Konkursa mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (cieņa un savstarpējo attiecību kultūra, vardarbība un mobings, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs arī citiem skolotājiem. Konkursā tika organizēts kustības „Draudzīga skola” ietvaros un tajā tika saņemts vairāk nekā 50 pedagogu darbu, ko izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.

1. līdz 4. klašu grupā uzvarēja Upesleju internātpamatskolas - rehabilitācijas centra skolotājas Artas Pavāres konkursam iesūtītais darbs, Izcilības rakstu saņēma Babītes vidusskolas skolotājas Agnijas Dancītes darbs, bet Atzinības raksti tika Bauskas sākumskolas pedagoģei Daigai Eimusai un Aglonas vidusskolas pedagoģei Ritai Ivbulei.

5. līdz 9. klašu grupā vērtēšanas komisija par labāko atzina Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas pedagoģes Gita Zommeres darbu. Izcilības rakstu saņēma Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolas skolotājas Ineses Ludes klases audzināšanas stundas projekts, bet Atzinības rakstus – Balvu pamatskolas skolotājas Ingas Bukšas un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas skolotājas Kitijas Pinkovskas darbi.

Vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā uzvarēja Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas skolotāja Ina Tenberga, bet Izcilības rakstu tās pašas vidusskolas pedagoģe Ineta Pugoviča. Savukārt ar Atzinības rakstu tika apbalvots Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotājas Ingas Strodes konkursam iesūtītais darbs.

  

Informāciju sagatavoja:

Taivo Trams (VBTAI)

67359145, 22007194

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv