darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Reirs pasniedz MK Atzinības rakstus sociālās aprūpes nozarē strādājošajiem | 23.12.2016.

Trešdien, 22. decembrī, Labklājības ministrs Jānis Reirs pasniedza Ministru kabineta Atzinības rakstu par mūža ieguldījumu darbā ar personām ar funkcionāliem traucējumiem Valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiāles “Kalupe” veselības aprūpes sektora vadītājai Antoņinai Cirsei.

 

Tāpat labklājības ministrs Jānis Reirs pasniedza Ministru kabineta Atzinības rakstu Valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiāles “Litene” vadītājam Jānim Kļaviņam par kvalitatīvu, godprātīgu, profesionālu un ilggadēju darbu sociālās aprūpes sfērā.

 

Labklājības ministrs sarunā ar A.Cirsi un J.Kļaviņu ieskicēja aktuālos nozares jautājumus un pārrunāja sociālo aprūpes centru ikdienā svarīgu problēmu iespējamos risinājumus. “Nepastarpināta saruna ar labākajiem tiešā ikdienas darba darītājiem ir ārkārtīgi būtiska un neatsverama sociālās aprūpes kopējā darba un attīstības uzlabošanā,” uzsver Jānis Reirs, norādot, ka „abi Atzinības rakstu saņēmēji nozarē strādā jau vairākus gadu desmitus. Savu karjeru sākuši kā vienkārši darbinieki, bet godprātīgā un pašaizliedzīgā attieksme pret saviem pienākumiem viņiem ļāvusi kļūt par atzītām autoritātēm savos kolektīvos. Gandarījums dzirdēt, ka daudz paveikts savu iestāžu personāla saliedēšanā un uzkrātā pieredze tiek nodota arī citiem”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv