darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pavasarī plānoti papildu LM informatīvie semināri par sociālo uzņēmumu veidošanas iespējām | 13.02.2017.

Labklājības ministrija no 2017. gada 20. janvāra līdz 10. februārim organizēja reģionālos seminārus par sociālo uzņēmumu veidošanas iespējām un atbalsta saņemšanas nosacījumiem topošiem sociālajiem uzņēmējiem. Sākotnēji tika izziņoti pieci reģionālie semināri – Kuldīgā, Cēsīs, Jelgavā, Rēzeknē un Rīgā, bet, pateicoties lielajai interesei, tika organizēts vēl viens papildu seminārs Rīgā.

Semināros interesenti – uzņēmumu, nevalstisko organizāciju pārstāvji un privātpersonas, varēja uzzināt vairāk par atbalsta iespējām sociālajai uzņēmējdarbībai Eiropas Sociālā fonda "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" projekta ietvaros. Klātesošos – esošos un topošos ar sociālās uzņēmējdarbības jomu saistītos uzņēmējus, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvjus, kas vēlas padziļināt izpratni par saimnieciskās darbības veidu, kas vērsts uz sociālu problēmu risināšanu, ilgtermiņā sniedzot labumu sabiedrībai, ar projekta aktualitātēm, dalības nosacījumiem tajā un atbalsta saņemšanas kārtību iepazīstināja Labklājības ministrijas un projekta sadarbības partnera AS „Attīstības finanšu institūciju Altum” pārstāvji.

Zemgales reģiona seminārā Jelgavā piedalījās arī labklājības ministrs Jānis Reirs, savā uzrunā uzsverot sociālo uzņēmumu mērķi, nozīmīgo ieguldījumu atbildīgas sabiedrības veidošanā un unikalitāti, jotieši sociālie uzņēmumi nereti sniedz tādus pakalpojumus un ražo tādas preces, kas netiek nodrošinātas citu uzņēmumu paspārnē.Ministrs arī norādīja, ka jaunu sociālo uzņēmumu rašanās veido jaunas darbavietas, mērķtiecīgi palīdzot iekļauties darba tirgū mazāk aizsargātajām sociālajām grupām–personām ar invaliditāti,jaunajām māmiņām, kas ne vienmēr var strādāt pilnu darba laiku.

Semināri tika īstenoti ESF projekta Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai ietvaros.

Vairāk par projekta aktualitātēm var uzzināt LM mājaslapā – http://www.lm.gov.lv/text/3496 

Ņemot vērā pieaugošo sabiedrības interesi par sociālo uzņēmējdarbību un ESF projekta sniegtajām atbalsta iespējām, Labklājības ministrija plāno organizēt papildu informatīvos seminārus arī pavasarī.  Papildu semināros esošā programma tiks papildināta ar atbildēm uz līdz šim saņemtajiem neskaidrajiem jautājumiem. Vairāk informācijas LM mājaslapas reģionālo semināru sadaļā – http://www.lm.gov.lv/text/3598

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Šūpule

Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" sabiedrisko attiecību speciāliste

Dace.Supule@lm.gov.lv