darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina apmeklēt sociālās uzņēmējdarbības konferenci | 15.02.2017.

Labklājības ministrija 2017. gada 2. – 3. martā aicina esošos un topošos ar sociālās uzņēmējdarbības jomu saistītos uzņēmējus, kā arī šīs jomas interesentus no valsts un nevalstiskā sektora, apmeklēt sociālās uzņēmējdarbības divu dienu konferenci.

Kā lektori, eksperti un radošo darbnīcu vadītāji konferencē piedalīsies Latvijas un ārvalstu sociālo uzņēmumu, Labklājības ministrijas un sociālās uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju pārstāvji.

Konferencespirmajā dienā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt iedvesmojošus sociālās uzņēmējdarbības stāstus no Lielbritānijas (CLARITY & The Soap Co), Dānijas (Gamle Mursten) un Nīderlandes (Van Hulley), savukārt otrajā dienā ikviens varēs piedalīties diskusijās parsociālās uzņēmējdarbības tendencēm un aktualitātēm Latvijā, uzzināt svarīgāko par ESF projektu “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”, kā arī apmeklēt vienu no trīs praktiskajām radošajām darbnīcām par sociālās uzņēmējdarbības ideju īstenošanu un attīstīšanu.

Konference norisināsies Rīgā, Kultūras pilī „ZIEMEĻBLĀZMA” (Ziemeļblāzmas iela 36), tās darba valoda – latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā). Konferenci moderēs Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore.

Plašāka informācija (konferences programma, vieslektoru un ekspertu apraksti, reģistrācijas anketa): http://www.lm.gov.lv/text/3615

Konference tiek īstenota ESF projekta Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai ietvaros.

 


Informāciju sagatavoja

Dace Šūpule

Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" sabiedrisko attiecību speciāliste

Dace.Supule@lm.gov.lv