darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrija metu konkursā meklē deinstitucionalizācijas komunikācijas kampaņas īstenotāju | 15.02.2017.

Deinstitucionalizācijas projekta ietvaros ar ES fondu finansējuma atbalstu tuvāko gadu laikā Latvijas pašvaldības radīs plašu pakalpojumu klāstu, lai bērni, kas palikuši bez vecāku aprūpes, varētu augt ģimeniskā vai tai pietuvinātā vidē un bērni ar invaliditāti varētu saņemt sociālo aprūpi un rehabilitāciju savā pašvaldībā. Savukārt pieaugušie ar garīga rakstura traucējumiem varēs saņemt sev nepieciešamo atbalstu patstāvīgai dzīvei.
 
Lai sasniegtu projekta mērķus, būtiska loma ir sabiedrības izpratnei, atbalstam un iesaistei. Tāpēc Labklājības ministrija sadarbībā ar pieciem Latvijas plānošanas reģioniem rīkos plašu komunikācijas kampaņu, lai palīdzētu Latvijai atrast vai izveidot mājas bērniem, kas palikuši bez vecāku aprūpes, kā arī palīdzētu sabiedrībai pieņemt un izprast cilvēkus ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem, palīdzot viņiem dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.
 
Lai izvēlētos uzņēmumu, kas īstenos kampaņu, Labklājības ministrija rīko metu konkursu, kura žūrija izvēlēsies trīs labākos piedāvājumus – to autori tiks aicināti piedalīties sarunu procedūrā, kuras rezultātā tiks noteikts viens iepirkuma uzvarētājs.
 
Pretendenti ir aicināti iesniegt savus piedāvājumus līdz šī gada 10.aprīlim. Ar metu konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit: http://www.lm.gov.lv/text/3616 
 
Lai papildus skaidrotu kampaņas būtību un mērķus, kā arī atbildētu uz pretendentu jautājumiem, šīs gada 27. februārī plkst. 10.00 Rīgā, Skolas ielā 28, Labklājības ministrija rīko informatīvu sanāksmi. Interesenti – potenciālie konkursa dalībnieki – aicināti pieteikt savu dalību sanāksmē, rakstot uz e-pastu inita.kabanova@lm.gov.lv
 
Kopējā plānotā iepirkuma līgumsumma ir 286 297,51 eiro. Komunikācijas kampaņas īstenošana tiek finansēta no Labklājības ministrijā īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Tehniskā palīdzība publicitātei un sabiedrības informēšanai Labklājības jomā (1. kārta)” (Nr. 10.1.2.0/15/TP/009) līdzekļiem, kā arī no plānošanas reģionos īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu – Kurzemes plānošanas reģiona īstenota projekta “Kurzeme visiem” (Nr. 9.2.2.1/15/I/004), Latgales plānošanas reģiona īstenota projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” (Nr. 9.2.2.1/15/I/005), Rīgas plānošanas reģiona īstenota projekta “Deinstitucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” (Nr. 9.2.2.1/15/I/002), Vidzemes plānošanas reģiona īstenota projekta “Vidzeme iekļauj” (Nr. 9.2.2.1/15/I/003) un Zemgales plānošanas reģiona īstenota projekta “Atver sirdi Zemgalē” (Nr. 9.2.2.1/15/I/001) – līdzekļiem.


Papildu informācijai:
Inita Kabanova, 
Eiropas Savienības struktūrfondu 
departamenta projekta vadītāja,
inita.kabanova@lm.gov.lv 
67782957, 20219048 
esf_ansamblis.png - 37.15 KB