Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 24.02.2017.

Pirmdiena, 27. februāris

 • Labklājības ministrijas (LM) delegācija valsts sekretāra vietniece Līgas Āboliņas vadībā kopā ar septiņu dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem piedalīsies Igaunijas Sociālo lietu ministrijas organizētājā divu dienu pieredzes apmaiņas vizītē. Tās laikā notiks tikšanās ar Igaunijas Sociālo lietu ministrijas, Sociālās apdrošināšanas pārvaldes, Bezdarba apdrošināšanas fonda, pašvaldību sociālo pakalpojumu institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai iepazītos ar Igaunijas pieredzi un labas prakses piemēriem tehnisko palīglīdzekļu pakalpojuma un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu personām ar garīga rakstura traucējumiem finansēšanā, organizēšanā un sniegšanā, sociālā darba pašvaldībās attīstībā un sociālā darba speciālistu kapacitātes un profesionālās pilnveides pasākumu nodrošināšanā.
 • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone Kuldīgā tiksies ar Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu un turpinās klātienes tikšanos ar NVA filiāļu darbiniekiem viņu darba vietās Kuldīgā un Tukumā.
 • NVA viesnīcas “Tallink Hotel Riga” konferenču zālē, Elizabetes ielā 24, rīko semināru izglītības iestādēm par 2016.gada apmācību projektu rezultātiem un aktualitātēm apmācību pasākumu īstenošanā 2017.gadā.
 • Valsts darba inspekcija (VDI) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūtu organizē „Darba aizsardzības filmu pēcpusdienu”, kas domāta, lai iepazīstinātu darba aizsardzības speciālistus un interesentus ar Latvijā uzņemtajām, kā arī latviešu valodā tulkotajām filmām par darba aizsardzību. Pasākums plkst. 14.00 notiks kinoteātrī "Cinamon", Tirdzniecības parkā Alfa.

 

Otrdiena, 28. februāris 

 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras informatīvajā pasākumā sadarbības partneriem - izglītības iestādēm un sniegs informāciju par aktualitātēm pieaugušo tālākizglītības jomā.
 • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) pārstāvji piedalīsies ekspertu padomes sēdē par projektu "No teorijas uz realitāti - attieksmes un prakses maiņa no miesas sodiem uz bērnu aizsardzību".
 • VDI sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu organizē semināru “Laba vai slikta darba vide – kā to izmērīt?” Seminārs notiks”City Hotel TEATER”, Bruņinieku ielā 6, plkst. 13:00.

 

 

Trešdiena, 1. marts

 • LM valsts sekretārs Ingus Alliks atklās Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO organizēto diskusiju "Atbalsts cilvēku ar invaliditāti nodarbinātībai - Eiropas pieredze". Diskusijā piedalīsies arī LM Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis, kā arī citi LM un NVA pārstāvji.

 

Ceturtdiena, 2. marts 

 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa kopā ar LU Profesoru Mihailu Hazanu vadīs LU 75.konferences sekciju "Darba resursi un sociālā politika". Tajā piedalīsies pētnieki no Latvijas, Igaunijas un Ungārijas, tiks skatīti tādi jautājumi kā ienākumu nevienlīdzība, algas, nodokļu un pabalstu sistēma, novecošanās, sieviešu un vīriešu līdzdalības darba tirgū atšķirības u.c.
 • LM Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” rīkos Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”  divu dienu konferenci par  sociālo uzņēmējdarbību.

 

Piektdiena, 3. marts

 • Briselē notiks Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju tiesību aizsardzības padomes (EPSCO) sanāksme, kurā Latvijas delegāciju vadīs LM parlamentārais sekretārs Hosams Abu Meri.
 • VBTAI organizē konferenci “Viens bērns divās pasaulēs”. Tā notiks viesnīcā “Avalon” un ir domāta pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem un vecākiem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv