darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijā notiks preses konference | 25.04.2017.

Apzinot vajadzības, ar kurām ikdienā sastopas audžuģimenes, viens no aktuālajiem jautājumiem ir veselības pakalpojumi, tai skaitā zobārstniecības pieejamība un nodrošināšana audžuģimenē esošiem bērniem. Pateicoties labklājības ministra Jāņa Reira iniciatīvai, uzsākta sadarbība ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas Bērnu nodaļu un RSU Zobārstniecības fakultātes Bērnu studentu klīniku. Šis ir viens no praktiskiem soļiem, lai jau drīzākajā laikā ievērojami un efektīvi uzlabotu audžuģimeņu ikdienas dzīvi.

Žurnālisti ir aicināti uz preses konferenci saistībā ar sadarbības memoranda parakstīšanu trešdien, 26. aprīlī plkst. 11.00 Labklājības ministrijas telpās, Skolas ielā 28, pagrabstāva zālē (sētas korpuss).

Preses konferencē piedalīsies Labklājības ministrs Jānis Reirs, Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas vadītāja Anda Brinkmane, ar savu ikdienas pieredzi dalīsies ilggadīga audžumamma.

Plašsaziņas pārstāvjus lūdzam informēt par savu dalību līdz trešdienas, 26. aprīļa, plkst.10.00 pa e-pastu egils.zarins@lm.gov.lv vai pa telefonu 64331829.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv