darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM apmeklē Ķīnas Cilvēkresursu un sociālās drošības ministrijas delegācija | 08.05.2017.

Pirmdien, 8. maijā, Labklājības ministrijā (LM) viesojās Ķīnas Cilvēkresursu un sociālās drošības ministrijas delegācija, ko vadīja vice-ministre Džana Jidžeņa (Zhang Yizhen).

LM valsts sekretārs Ingus Alliks iepazīstināja Ķīnas delegāciju ar LM darbības virzieniem, kā arī sniedza prezentāciju par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) aktivitātēm darbaspēka prasmju attīstības jomā, kuras laikā informēja par NVA organizētajiem un īstenotajiem aktīvās darba tirgus politikas pasākumiem, kā arī preventīvajiem bezdarba samazināšanas pasākumiem. Ķīnas kolēģi tika iepazīstināti ar ministriju starpnozaru sadarbību bezdarba mazināšanas jomā. Tikšanās laikā Ķīnas delegācijai tika sniegts ieskats par pašreizējo nodarbinātības situāciju Latvijā, galvenajām problēmām, izaicinājumiem un pasākumiem tās veicināšanā.

Ķīnas delegācija atzina Latvijas pieredzi par ļoti vērtīgu, īpaši uzslavējot LM sadarbību ar citām ministrijām, kas viņu ieskatā vērtējama kā ļoti pozitīva tendence.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv

 

fullsizerender2.jpg - 213.74 KB