Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM apmeklē Ķīnas Cilvēkresursu un sociālās drošības ministrijas delegācija | 08.05.2017.

Pirmdien, 8. maijā, Labklājības ministrijā (LM) viesojās Ķīnas Cilvēkresursu un sociālās drošības ministrijas delegācija, ko vadīja vice-ministre Džana Jidžeņa (Zhang Yizhen).

LM valsts sekretārs Ingus Alliks iepazīstināja Ķīnas delegāciju ar LM darbības virzieniem, kā arī sniedza prezentāciju par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) aktivitātēm darbaspēka prasmju attīstības jomā, kuras laikā informēja par NVA organizētajiem un īstenotajiem aktīvās darba tirgus politikas pasākumiem, kā arī preventīvajiem bezdarba samazināšanas pasākumiem. Ķīnas kolēģi tika iepazīstināti ar ministriju starpnozaru sadarbību bezdarba mazināšanas jomā. Tikšanās laikā Ķīnas delegācijai tika sniegts ieskats par pašreizējo nodarbinātības situāciju Latvijā, galvenajām problēmām, izaicinājumiem un pasākumiem tās veicināšanā.

Ķīnas delegācija atzina Latvijas pieredzi par ļoti vērtīgu, īpaši uzslavējot LM sadarbību ar citām ministrijām, kas viņu ieskatā vērtējama kā ļoti pozitīva tendence.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv

 

fullsizerender2.jpg - 213.74 KB