Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Reirs: laimīgas ģimenes veido labāku sabiedrību | 15.05.2017.

Pirmdien, 15. maijā, reģionālās vizītes ietvaros labklājības ministrs Jānis Reirs apmeklēs Daugavpili, kur tiksies ar bērnu un ģimeņu atbalsta nevalstiskajām organizācijām Daugavpilsbērnu rotaļu laukumā pilsētas Centrālajā parkā.

„15. maijā atzīmējam starptautiska mēroga svētkus – Starptautisko ģimenes dienu. Ģimenēm visā Latvijā novēlu saticību, savstarpēju izpratni un atbalstu, saglabājot, cienot un godājot ģimenes spēku, tradīcijas un savus tuviniekus. Tikai tad, ja cilvēks jūtas labi un ir laimīgs savā ģimenē, labāka kļūst visa sabiedrība kopumā,” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs, norādot, ka vēlas panākt, lai, veidojot un īstenojot ikvienu rīcībpolitiku, būtu rūpīgi izvērtēts un ņemts vērā, kāds jūtams atbalsts būs ģimenei un ģimeniskai videi.

Šajā gadā labklājības ministrs svētku dienā apmeklēs bērnu un ģimeņu atbalsta organizācijas Daugavpilī un bērnu rotaļu laukumu pilsētas Centrālajā parkā. Rotaļu laukums saņēmis atzinību „Gada labākā būve Latvijā 2016” nominācijā un ir praktisks ieguldījums ģimeņu labklājībā, apliecinot mūsdienīgu, drošu un pasaules labākajiem standartiem atbilstošu vietu, kur bērniem kvalitatīvi un aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Labklājības ministrs ar bērnu un ģimeņu atbalsta organizācijām pārrunās nozares aktualitātes, plānoto atbalstu, īpašu vērību pievēršot ciešas un konstruktīvas sadarbības veicināšanai gan nozares iekšienē, gan piesaistot citus speciālistus.

Tikšanās reizē nevalstisko organizāciju grāmatu plauktiem labklājības ministrs nodos grāmatas ar sveicieniem no Labklājības ministrijas darbiniekiem, ģimenēm un bērniem. „Vēlamies uzsākt jaunu tradīciju, kas būtu vērtīga visā Latvijā – Ģimenes dienā dāvināt grāmatas, cildinot ģimeņu darbošanos biedrībās, lai atbalstītu, palīdzētu un izglītotos. Dāvinot grāmatu, tiek dāvināta iespēja atvērt durvis jaunajam, interesantajam un aizraujošajam,” norāda Jānis Reirs.

 

Informāciju sagatavoja:

Aija Bukova-Žideļūna

labklājības ministra preses sekretāre

Tel. 2947175; aija.bukova@lm.gov.lv