darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM rīko diskusiju par sociālās apdrošināšanas sistēmas izaicinājumiem | 23.05.2017.

Trešdien, 24, maijā, Labklājības ministrija (LM) rīko plašu starpnozaru diskusiju “Sociālās apdrošināšanas sistēmas izaicinājumi”, ko atklās labklājības ministrs Jānis Reirs.

"Iedzīvotājiem ir noteiktas gaidas attiecībā uz sociālās apdrošināšanas sistēmu un tās sniegtais atbalsts - pensijas, pabalsti slimības vai invaliditātes gadījumā, atbalsts jaunajiem vecākiem skar gandrīz katru ģimeni Latvijā. Tajā pašā laikā liela daļu iemaksu tiek veiktas no minimālās vai pat vēl zemākas algas. Tāpēc ir svarīga konstruktīva un visaptveroša diskusija par sistēmas tuvākiem un tālākiem izaicinājumiem un labākajiem risinājumiem," norāda labklājības ministrs Jānis Reirs.

Par to, kā mazināt attiecību starp ekonomiski aktīvajiem un neaktīvajiem iedzīvotājiem, kas varētu pozitīvi ietekmēt konkurētspēju un piešķirto pensiju apmēru, kā arī par sociālās drošības sistēmas nākotni, indivīda un valsts atbildību šīs sistēmas nodrošināšanā un citiem ar to saistītiem aspektiem diskutēs eksperti, Latvijas Bankas pārstāvji, akadēmiskie mācībspēki, sociologi un publicisti.

Diskusijas notiks no plkst.10.00 līdz 13.00 Izglītības un zinātnes ministrijas lielajā zālē, Vaļņu ielā 2.

Žurnālisti aicināti pieteikties elektroniski – egils.zarins@lm.gov.lv vai piezvanot pa telefonu 64331829 līdz otrdienas, 23. maija, plkst.17.00.

Diskusijas programma pdf.gif - 641 B

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv