darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
1. jūnijā VBTAI aicina uz Atvērto durvju dienu un piedāvā jaunus videoklipus par bērnu drošību | 31.05.2017.

1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu tiesību aizsardzības dienā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) visā Latvijā rīkos Atvērto durvju dienu.

Atvērto durvju diena 1. jūnijā notiks visās VBTAI filiālēs. Tās laikā bērniem, viņu vecākiem, aizbildņiem un audžuģimenēm, speciālistiem un citiem interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem (bērns - vecāks, vecāks – vecāks, bērns – pedagogs, vecāks – pedagogs, bērns – bērns) u.c. jautājumiem un atbildes.

Inspekcijas filiālēs Atvērto durvju diena notiks no plkst. 11:00 līdz 13:00. Ar filiāļu adresēm un kontaktinformāciju var iepazīties inspekcijas mājaslapā www.bti.gov.lv, sadaļā “Ziņas par iestādi”.

Arī VBTAI centrālajā birojā Rīgā, Ventspils ielā 53, 4. stāvā, apmeklētāji uz Atvērto durvju dienu tiek gaidīti no plkst. 11:00 līdz 13:00. Šajā laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar inspekcijas darbu, uzdot interesējošos jautājumus un saņemt konsultācijas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam rakstīt: inga.krastina@bti.gov.lv vai zvanīt uz tālr. 67 359 134.

Lai akcentētu sabiedrības uzmanību uz bērnu drošību vasaras periodā, VBTAI ir sagatavojusi sociālās reklāmas klipus, kas plašākai sabiedrībai sociālajos tīklos pirmo reizi būs pieejami no 31. maija. “Vasaras un skolas brīvlaika sākums katru gadu rada papildus riskus bērnu drošībai – bērniem ir vairāk brīvā laika, kamēr vecāki darba dēļ bieži vien nevar viņus pieskatīt. Ja bērniem nav nodrošinātas saturīgas un drošas brīvā laika pavadīšanas iespējas, viņi nereti meklē piedzīvojumus un nonāk paaugstināta riska situācijās”, uzsver VBTAI Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktore Inga Krastiņa.

Ar videoklipiem iespējams iepazīties VBATAI mājaslapas sadaļu “Informatīvie materiāli” – “Videoklipi”.

 

Informāciju sagatavoja:

Taivo Trams (VBTAI) 67359145, 22007194

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv