darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM pārstāve kļuvusi par ES Padomes Nodarbinātības komitejas vadītāju | 07.06.2017.

Labklājības ministrijas (LM) Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa ievēlēta Eiropas Savienības (ES) Padomes Nodarbinātības komitejas (EMCO) priekšsēdētājas amatā.

“Latvijas pārstāves ievēlēšana augstajā amatā nozīmē atzinību un novērtējumu viņas līdzšinējam darbam starptautiskā līmenī, sniedzot profesionālu ieguldījumu Eiropas Savienībai aktuālu izaicinājumu risināšanā nodarbinātības jomā”, uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Ilzei Zvīdriņa no 2012. līdz 2016. gadam ir vadījusi Politikas analīzes grupu, kas ir viena no divām EMCO apakšgrupām. Viņai ir ievērojama profesionālā pieredze un ekspertīze darbā ar tādām starptautiskām organizācijām kā OECD, Pasaules Banka, Starptautiskā darba organizācija. Par ieguldījumu Latvijas prezidentūras ES Padomē norisē un Latvijas pievienošanās OECD procesā Zvīdriņa ir saņēmusi Ministru kabineta atzinības rakstus.

EMCO ir Līgumā par Eiropas Savienības darbību noteikta komiteja, kas tiekas regulāri (vairākas reizes gadā) un tajā ir pārstāvēti visu ES dalībvalstu valdību eksperti nodarbinātības politikas jautājumos. EMCO priekšsēdētāju ievēl uz divu gadu termiņu.

Nodarbinātības komitejai ir nozīmīga loma Eiropas Nodarbinātības stratēģijas īstenošanā. Tās prioritāte ir daudzpusējās uzraudzības stiprināšana Eiropas Nodarbinātības stratēģijas kontekstā. Saistībā ar to minētā komiteja būtisku uzmanību velta ES dalībvalstu nodarbinātības politiku izvērtēšanai, vadlīniju un ieteikumu sagatavošanai ES dalībvalstu nodarbinātības politiku īstenošanai, kā arī darbojas kā padomdevējs ES Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu Ministru padomei darba tirgus un nodarbinātības jautājumos.

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Zariņš, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists, 64331829, egils.zarins@lm.gov.lv