darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs piedalās starptautiskā darba jomas forumā | 09.06.2017.

Labklājības ministrs Jānis Reirs no 7. līdz 11. jūnijam Ženēvā piedalās Starptautiskās darba konferences 106. sesijā, kas ir galvenais pasaules diskusiju forums darba jomā.

Labklājības ministrs Jānis Reirs uzstājās ar runu Starptautiskās darba konferences plenārsēdē, uzsverot: „Globalizācijai un migrācijai, straujai tehnoloģiju attīstībai un demogrāfiskajām izmaiņām ir būtiska loma mūsdienu darba tirgū. Tāpēc būtiski, nodarbinātības politiku plānojot, paredzēt un iekļaut gan ekonomiskās attīstības un izglītības, gan drošības un ciešas starpnozaru sadarbības aspektus.”

Konferences darba kārtībā iekļauti ziņojumi par Starptautiskās darba organizācijas konvenciju un rekomendāciju piemērošanu dalībvalstīs, plānotas un organizētas starptautiska līmeņa diskusijas par darbaspēka migrāciju un nodarbinātības veicināšanu.

Starptautiskajā darba konferencē no katras tās dalībvalsts piedalās trīspusējā delegācija (valdības, arodbiedrību un darba devēju organizāciju pārstāvji). Starptautiskās darba organizācijas uzdevums ir formulēt starptautiskos darba standartus (konvenciju un rekomendāciju formā), nosakot minimālās darba tiesību prasības.Latvija savu dalību Starptautiskajā darba organizācijā atjaunoja 1991.gadā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Aija Bukova-Žideļūna

labklājības ministra preses sekretāre

Tel. 29471759

aija.bukova@lm.gov.lv