darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Reirs: Sociālo pakalpojumu jomā neatsverama ir nevalstisko organizāciju pieredze | 24.08.2017.

Ar labklājības ministra Jāņa Reira uzrunu ceturtdien, 24. augustā, Rīgā sākās divu dienu starptautisks forums par sociālajiem pakalpojumiem Latvijā un Eiropā, kas vienuviet pulcējis labākos ekspertus un speciālistus un demonstrē inovācijas un labās prakses piemērus šajā jomā.

“Mūsu uzdevums, diskutējot par sociālo pakalpojumu pilnveidi, ir uzklausīt un ņemt vērā nevalstisko organizāciju viedokli un plašo pieredzi. Un Latvijas Samariešu apvienība ir viens no svarīgākajiem mūsu sadarbības partneriem šajā ziņā, jo ir lielākais sociālo pakalpojumu sniedzējs Latvijā”, uzsver ministrs.

Konferenci, kurā piedalās vairāk nekā 300 dalībnieku, organizē viena no lielākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām “Latvijas Samariešu apvienība” sadarbībā ar Starptautisko Samariešu organizāciju. Pirmo reizi vēsturē šāds forums, kas tiek rīkots reizi divos gados, ir veltīts sociālajiem pakalpojumiem un pirmo reizi tas notiek Austrumeiropā.

Forumā mērķis ir prezentēt inovatīvākos pasaules risinājumus, aplūkot vietējos un ārvalstu labo prakšu piemērus, kā arī aktualizēt sociālo pakalpojumu jautājumus Eiropā un Latvijā. Par inovācijām sociālajā jomā un to attīstību diskutēs gan Latvijas, gan vairāku Eiropas valstu profesionālo asociāciju pārstāvji, sociālās jomas nevalstisko organizāciju dalībnieki, kā arī Eiropas Parlamenta, valsts institūciju un pašvaldību sociālo dienestu pārstāvji.