darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Rīgā noteiks labākos Eiropas sociālās jomas novatorus | 05.09.2017.

Piecpadsmit finālisti no 10 valstīm 2017. gada 21. septembrī Rīgā prezentēs savus projektus Eiropas Investīciju bankas institūta "Social Innovation Tournament " šī gada konkursa finālā, kurā tiks noskaidrotas labākās inovatīvās iniciatīvas, kas cīnās pret sociālo izstumtību.

Konkurss atbalsta labākos Eiropas sociālos uzņēmējus un notiek katru gadu citā valstī, šogad noslēguma pasākums norisināsies Rīgā. Konkurss aptver plašu tēmu spektru - sākot no izglītības, veselības aprūpes un jaunu darba vietu izveidi, līdz pat inovatīvām tehnoloģijām, procesiem un sistēmām.

Starptautiskā žūrija, kas sastāv no akadēmiskā personāla un biznesa pasaules pārstāvjiem, pasniegs četras godalgas divās kategorijās. 2017. gada izvēlētā tēma ir novecošana. Abu kategoriju pirmās un otrās vietas ieguvēji iegūst 50 tūkstošu eiro un 20 tūkstošu eiro lielas godalgas. Pārējie nominanti iegūst iespēju mentoringam un turpmākām apmācībām.

Projektu konkursa noslēguma pasākums šogad norisināsies 21.  septembrī no 9.00 līdz 17.30 Rīgā, Spīķeru koncertzālē. Visiem interesentiem lūgums reģistrēties līdz 10. septembrim, aizpildot tiešsaistes veidlapu tīmekļa vietnē http://bit.ly/2rDr6ie.

Dalība ir bez maksas, tā var būt laba iespēja iedvesmoties savai sociālā biznesa idejai!