darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Notiks tematiskā diskusija par sociālā darba specifiku lauku vidē | 17.10.2017.

Labklājības ministrija (LM) projekta „Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros turpina tematisko diskusiju ciklu veltītu dažādiem aspektiem, kam ir būtiska ietekme uz sociālo dienestu darba efektivitāti un sociālā darba speciālistu profesionalitāti. Cikla ietvaros jau notikušas trīs tematiskās diskusijas - par ētiku sociālajā darbā un sociālā darba izglītības izaicinājumiem.

Cikla ceturtā diskusija "Lauku sociālā darba specifika Latvijā" notiks trešdien, 18. oktobrī, plkst.14.30 Birojnīcā, Dzirnavu ielā 84.

Diskusijā centīsimies definēt lauku sociālā darba specifiku un noteikt kritērijus, kas raksturo sociālo darbu lauku vidē. Dalīsimies pieredzē un viedokļos par to, kas sociālo darbu lauku vidē atšķir no sociālā darba pilsētās, un kurš būtu piemērotākais ceļš tā attīstībai. Kā arī meklēsim risinājumus, kā lauku sociālajam darbiniekam saglabāt sociālā darba robežas ierobežotu resursu apstākļos.

Pasākumā aicināti piedalīties sociālie darbinieki, sociālo dienestu vadītāji, sociālā darba speciālistu profesionālo organizāciju pārstāvji un citi interesenti. Diskusiju vadīs Madonas novada Sociālā dienesta Sociālās palīdzības un sociālā darba nodaļas vadītāja Kristīne Veispale.

Diskusijas norisei iespējams sekot video tiešraidē Labklājības ministrijas tīmekļa vietnē www.lm.gov.lv

Diskusija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros. Projekts uzsākts 2015. gada aprīlī un turpināsies līdz 2022. gada decembrim.