darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Liepājas Universitātē forumā “Atvērta skola – sākums atvērtai sabiedrībai” saruna par iekļaujošu izglītību | 26.10.2017.

Ko nozīmē iekļaujoša izglītība 21. gadsimtā? Cik atvērtas ir mūsu skolas? Kāda ir skolotāja loma, iespējas un iespēju robežas? Kā skola ietekmē bērnu, un kā – bērns skolu? Uz šiem un citiem svarīgiem jautājumiem tiks meklētas atbildes forumā Liepājas Universitātē, kur tiksies esošie un topošie skolotāji, nevalstiskās organizācijas un izglītības politikas veidotāji.
 
Forumā ar pētījuma rezultātiem par to, cik iekļaujoša ir Latvijas sabiedrība, iepazīstinās Sabiedrības integrācijas fonda Eiropas Sociālā fonda projekta “Dažādības veicināšana” diskriminācijas novēršanas programmas koordinators Normunds Pīlips. Par to, ko nozīmē iekļaujoša izglītība, stāstīs Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas politikas departamenta direktore Elīna Celmiņa. Liepājas Katoļu pamatskolas un 8.vidusskolas direktores Iveta Kalniņa un Jevgenija Mickeviča iepazīstinās ar savu skolu pieredzi, nodrošinot izglītības iespējas dažādiem bērniem. Savukārt Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis un Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” projektu vadītājs un raidījuma TV raidījuma “Trīs ceturtdaļas” vadītājs Kaspars Kalvītis dalīsies ar savu pieredzi. Klātesošajiem arī būs iespēja iziet šķēršļu joslu ratiņkrēslā un redzes traucējumus simulējošām brillēm. 
 liepaja_lm.png - 96.42 KB
Forums notiks 2017. gada 1. novembrī, 14:00 – 17:00, Liepājas Universitātes 227. auditorijā (Liepāja, Lielā iela 14). Aicinām sekot pasākuma tiešraidei internetā: goo.gl/JFxCNN
 
 
Šis ir viens no pieciem forumiem Latvijas augstskolās, kuru laikā ar studentiem – topošajiem nozaru speciālistiem – tiek pārrunātas cilvēku ar invaliditāti iespējas iekļauties sabiedrībā – mācīties, izvēlēties karjeru atbilstoši savām interesēm, strādāt un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Forumos tiek runāts arī par vairāku Eiropas Sociālā fonda projektu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības un nodarbinātības attīstībā Latvijā.
 
 
Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece: “Topošos speciālistus - studentus – vēlamies uzrunāt, jo tieši viņi ir tie, kas veidos Latvijas nākotni. Viņi ir tie, kas pieņems lēmumus, ko pieņemt darbā, kas iedrošinās jauniešus ar invaliditāti studēt, uzsākt uzņēmējdarbību, sniegs tiem atbalstu, kas liks aizdomāties apkārtējiem par viņu attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti. Tikai tā var kopīgi veidot drošu un visiem pieejamu vidi, stiprinot Latviju.”
 
Forumu cikls norisinās ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.10.1.2.0/15/TP/009 “Tehniskā palīdzība publicitātei un sabiedrības informēšanai Labklājības jomā (1.kārta)” atbalstu.

Informāciju sagatavoja: Inita Kabanova
Labklājības ministrijas
Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta komunikācijas projekta vadītāja 
inita.kabanova@lm.gov.lv 
67782957, 28323460
 
 
esf_ansamblis.png - 37.15 KB