darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 09.11.2017.

 

Otrdiena, 7. novembris

 

  • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji trīs dienu laikā Eiropas Darba devēju dienas un NVA akcijas "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti" ietvaros kopā ar darba meklētājiem ar invaliditāti apmeklēs Daugavpils pilsētas invalīdu biedrību, Demenes Sociālā atbalsta centru, Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitēju, SIA "KATOMS", SIA "Taxi Kurir Latvia", SIA "ARTprojekti", lai personas ar invaliditāti klātienē iepazīstinātu ar darba vidi un darba procesu šajos uzņēmumos.

 

Trešdiena, 8. novembris

 

  • Labklājības ministrija (LM) rīkos semināru privātām, nevalstiskām organizācijām, kas nodrošina ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu par aktualitātēm sociālajā jomā, kā arī labās prakses piemēriem.
  • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) pārstāvji piedalīsies Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē par grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā.
  • Labklājības ministrs Jānis Reirs piedalās Sociālās uzņēmējdarbības forumā, kas norisināsies "RISEBA" Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes iela 4, Rīgā.

 

Ceturtdiena, 9. novembris

 

  • Invalīdu un viņu draugu "Apeirons" telpās plkst. 9.30 notiks Invalīdu lietu nacionālās padomes sēde.

 

Piektdiena, 10. novembris

 

  • projekta "Profesionālā sociālā darba attīstība pašvaldībās" vadītāja Ilze Kurme piedalīsies Sociālo darbinieku biedrības ikgadējā konferencē ar tēmu "Metodikas darbam ar dažādām klientu mērķa grupām kā atbalsts sociālā darba specializācijai". Konference notiks Latvijas Pašvaldību savienības telpās.
  • Valsts darba inspekcija (VDI) sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu organizē semināru "Darbinieku iesaiste darba vides uzlabošanā - kā pateikt, lai darbinieks sadzird?". Seminārs plkst. 10.00 notiks viesnīcā „Albert hotel", konferenču zālē "Space", Dzirnavu 33, Rīgā.
  • VDI pārstāvji piedalīsies ESF projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana " un RSU Darba drošības un vides veselības institūts organizētajā semināru "Darba aizsardzības aktualitātes. Droša un veselīga uzvedība darba vietās - kā mainīt attieksmi?" Seminārs plkst. 9.00 notiks Jelgavā.