darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
RSU saruna par cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem šodienas Latvijā | 29.11.2017.

Cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem ir iedzīvotāju grupa, kas bieži saskaras ar līdzcilvēku neizpratni un bailēm. Kāpēc tā ir? Ko nozīmē dzīve sabiedrībā cilvēkam ar garīga rakstura traucējumiem? Un ko šis cilvēks nozīmē sabiedrībai? Uz šiem un citiem jautājumiem tiks meklētas atbildes Rīgas Stradiņa universitātē 6. decembrī, kur aicināti piedalīties studenti, nevalstiskās organizācijas, politikas veidotāji, žurnālisti un citi interesenti.

Līdzīgi kā vairums pasaules attīstīto valstu Latvija veido un attīsta sabiedrībā balstītus pakalpojumus, tā dodot arī cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem iespēju saņemt atbalstu un dzīvot patstāvīgu dzīvi sabiedrībā. Par to, kā mainīt situāciju, kurā cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem ir kļuvuši par Latvijas neredzamo sabiedrības daļu, forumā runās Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Maksims Ivanovs. Ar pētījumu rezultātiem par sabiedrības attieksmi pret cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem iepazīstinās Tiesībsarga biroja Sociālo, ekonomisko un kultūras tiesību nodaļas juridiskā padomniece Anete Ilves. Bet mediju iespējas veidot sabiedrības izpratni analizēs Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas studiju katedras docente Agita Lūse. Par iespējām iekļaut sabiedrībā un nodarbināt cilvēkus ar garīga rakstura traucējumiem stāstīs nevalstisko organizāciju un uzņēmumu pārstāvji: Biedrības "Rīgas pilsētas "Rūpju bērns"" valdes priekšsēdētājs Māris Grāvis, Latvijas Autisma apvienības vadītāja Līga Bērziņa, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Personāla nodaļas vadītāja Lita Hofmane un SIA "Novus Finnis" pārstāve Inna Bobova. 

 rsu_lm.png - 89.44 KB

Forums notiks 2017. gada 6. decembrī, 13:30 - 16:30 Rīgas Stradiņa universitātes Hipokrāta auditorijā, Rīgā, Dzirciema ielā 16 (C korpuss, 1. stāvs).

Aicinām piedalīties forumā ikvienu interesentu. Iepriekšēja reģistrācija uz forumu 

Foruma darba kārtība un runātāju apraksti

Šis ir viens no pieciem forumu cikla "Cilvēki ar invaliditāti sabiedrībā: KĀ nevis VAI" forumiem Latvijas augstskolās, kuru laikā ar studentiem - topošajiem nozaru speciālistiem - tiek pārrunātas cilvēku ar invaliditāti iespējas iekļauties sabiedrībā - mācīties, izvēlēties karjeru atbilstoši savām interesēm, strādāt un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Forumos tiek runāts arī par vairāku Eiropas Sociālā fonda projektu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības un nodarbinātības attīstībā Latvijā. Plašāka informācija par forumiem augstskolās


Forumu cikls norisinās ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.10.1.2.0/15/TP/009 "Tehniskā palīdzība publicitātei un sabiedrības informēšanai Labklājības jomā (1.kārta)" atbalstu.


Papildu informācijai: Inita Kabanova
Labklājības ministrijas
Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta komunikācijas projekta vadītāja
inita.kabanova@lm.gov.lv 
67782957, 20219048